<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová nahoře bez

Královna večírků Gábina Partyšová si pečlivě vybírá, na které akci se ukáže: v poslední době ji totiž trápí menší zdravotní problémy, a tak radši relaxuje v rodinném sídle v Petříkově. Na slavnostním otevření vršovické restaurace Park Café ale chybět nechtěla, přestože ji ráno čekalo náročné vyšetření srdce.


Královna večírků Gábina Partyšová si pečlivě vybírá, na které akci se ukáže: v poslední době ji totiž trápí menší zdravotní problémy, a tak radši relaxuje v rodinném sídle v Petříkově.
Na slavnostním otevření vršovické restaurace Park Café ale chybět nechtěla, přestože ji ráno čekalo náročné vyšetření srdce.

Lékař jí totiž doporučil, že pro vyšetření bude vůbec nejlepší, když se noc před ním bude chovat naprosto přirozeně, jak je zvyklá. Gábina si jeho slova vzala k srdci - a nepřekážely jí v tom ani žádné svršky. Pod sáčkem totiž na sobě neměla vůbec nic!
Moderní restaurant v rezidenci Havlíčkovy sady (luxusní byt tam vlastní třeba i hokejový brankář Dominik Hašek) zahájil provoz originálním způsobem. Drinky hostům totiž míchal nefalšovaný novodobý alchymista!