<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Rok 2006: Tyhle ukázaly holou kůži!

To jsou nejkrásnější těla roku 2006! Není jediný důvod si je v závěru roku neprohlédnout! Modelky i herečky letos ukázaly svou opravdovou krásu, ať již v kalendářích nebo ve fotografiích určeným k reklamním účelům.Rok 2006: Tyhle ukázaly holou kůži!
To jsou nejkrásnější těla roku 2006! Není jediný důvod si je v závěru roku neprohlédnout!
Modelky i herečky letos ukázaly svou opravdovou krásu, ať již v kalendářích nebo ve fotografiích určeným k reklamním účelům.

Moderátorka, zpěvačka a novomanželka podnikatele Josefa Kokty Gábina Partyšová fotila za "pade" pro kasíno a honorář za Playboy 150000

Částka: 200 000 korunA samozřejmě neváhaly za to shrábnou místy velmi tučný honorář. Tak si prohlédněte a zjistěte kolik za to dostaly...

Za milion kalendář ve stylu Jamese Bonda nafotila v Turecku, kde týmu s prací v terénu pomohl i její přítel Alp, syn zámožného tureckého stavitel lodí, modelka Simona Krainová.

Částka: 1 000 000 korun

Pro firmu s nábytkem se svlékla modelka, studentka práv a snoubenka zámožného podnikatele a právníka Daniela Volopicha Andrea Verešová a dostala za to hodně drahou kuchyň včetně spotřebičů.

Částka: 250 000 korun

Honorář v řádech stovek tisíc si vybrala i modelka a moderátoka Iva Kubelková, která v romantickým Benátkách pózovala pro známý likér

Částka: 150 000 korun


Křivky modelky a Miss ČR 2004 Jany Doleželové nafocené v jihoafrických exteriérech mají nalákat zákazníky dopravní firmy.

Částka: 100 000 korun

Pražské kasíno se naopak s honoráři nepředalo a žádná seriálová herečka včetně představitelky zdravotní sestry Markéty z Ordinace v Růžové zahradě Jitky Čvančarové si nepřišla na víc než dvacet tisíc korun

Částka: 20 000 korun


Ivana Jirešová, kterou proslavila role barmanky a manželky Jiřího Langmajera v Ordinaci v Růžové zahradě, litovala, že nechtěla více peněz, jako loňský "objev roku" v televizní anketě Týtý by si je určitě zasloužila.

Částka: 15 000 korun

Eva Jeníčková známá z filmové série "básníků" se fotila pro magazín Playboy, v tom případě se ale víc než o peníze jedná o prestižní záležitost.

Částka: 80 000 korun

Spousta modelek jako třeba Andrea Divišová, která byla i vícemiss ČR se odhalily v odvážných modelech na přehlídkovém mole, za což se běžně "nefasuje" příliš mnoho peněz.

Částka: 5 000 korun


Autor: agš (30. 12. 2006)