<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Rok 2006? Vydělala jsem hodně peněz

„Kdybych měla rok 2006 oznámkovat jako ve škole, zhodnotila bych ho chvalitebně,“ bilancuje zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová.


29. prosince 2006 8:00
„Kdybych měla rok 2006 oznámkovat jako ve škole, zhodnotila bych ho chvalitebně,“ bilancuje zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová.

Gábina toho stihla opravdu hodně. Svatba, film, natáčení desky… Nejvíc času jí ale zabralo moderování. Gábina provází módními přehlídkami, různými prezentacemi, firemními a zábavnými večírky.

„Mám několik akcí za týden po celé republice. Kromě moderování většinou i zpívám skladby ze svého posledního alba,“ pokračuje. Za každou takovou práci obdrží honorář v řádu desítek tisíc korun, takže na nedostatek financí si rozhodně stěžovat nemůže.

Sedm let Partyšová práskala televizním divákům drby ze společnosti v pořadu Prásk. V červnu tohoto roku pořad skončil. Možná hlavně proto nebyl tento rok na jedničku. „Teď už mě to ale tolik nemrzí. Rýsuje se totiž podobný projekt, takže se pravděpodobně opět objevím na obrazovce,“ prozrazuje.

Baráček a miminko
A jak prožívá nynější období? Tuhle zimu nejspíš vynechá lyže. „Možná s Pepou strávíme nějaký víkend ve Špindlu, ale do Alp se rozhodně nevydáme. Nejradši máme teplo. V březnu poletíme na Floridu, kde si chceme vybrat nový baráček,“ svěřuje se.

„Na rok 2007 se opravdu těším. Na jaře by měla vyjít moje nová deska a hlavně chystám velký charitativní projekt, o kterém ale zatím nechci moc mluvit. A pokud se to povede, mohla bych být v příštím roce maminkou,“ vypráví své plány. „Necháváme tomu volný průběh. Přála bych si dvojčátka, holčičky. Ale samozřejmě mi nejvíc záleží na tom, aby byly moje děti zdravé,“ dodává.