<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová-Koktová: Po bytě jedině na běžkách

Moderátorka Gábina Partyšová-Koktová (28) se netají tím, že podstoupila liposukci, prý se už nevešla do kalhot a větší si kupovat nechtěla. Není divu, když se těší na Vánoce.


Moderátorka Gábina Partyšová-Koktová (28) se netají tím, že podstoupila liposukci, prý se už nevešla do kalhot a větší si kupovat nechtěla. Není divu, když se těší na Vánoce.

"Na Vánoce budu se svými nejbližšími a užijeme si vánoční atmosféru, snad bude i dost sněhu. Mám moc ráda čas před Štědrým dnem, čerstvé cukroví," prozradila nám bývalá "práskačka" Gábina, která čtyřiadvacátého dopoledne zaskočí se svým manželem na punč a možná také na šnečí hody ke svému kamarádovi.
"Potom půjdeme domů, pustime koledy, budeme popíjet aperitivy, aby nám chutnala štědrovečerní večeře. Bude bramborový salát, filé a kapr," dodala moderátorka.


Dárky
Hvězda společenských akcí s manželem dárky moc neřeší. "Většinou nějaké dárky pokoupím už měsíc před Vánocemi a potom už se mi nikam do obchodů, kde všichni kupují všechno na poslední chvíli, nechce," přiznala Gábina, která nedodržuje žádné vánoční tradice. "Jen si vždy přejeme, abychom se zase příští rok sešli ve zdraví."


Běžky
Gábina Partyšová miluje jízdu na běžkách. Dokázala to už ve svých deseti letech. "Dostaly jsme tehdy s mojí sestrou Monikou běžky. Celý večer jsme na nich lítaly po třípokojovém bytě po kobercích. Maminka z nás měla radost," usmívá se moderátorka.


Recept
Na otázku zda má Gábina nějaký speciální vánoční recept, bez váhání odpověděla: "Moravské šulajdy: 20 dkg měkké čokolády zamíchám do 15 dkg rozehřátého 100% tuku. 1 lžíci směsi dám do papírového košíčku, zbytek směsi se udržuje ve vodní lázni. Až směs v košíčku ztuhne, přidám nádivku: 7,5 dkg 100% tuku, 10 dkg nastrouhaných ořechů, 25 dkg cukru a asi 1 dcl rumu. Na nádivku pak znovu naliji čokoládu a ozdobím ořechem."