<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová nenosí spodní prádlo!

Gábina Partyšová je od jisté doby na večírcích k vidění jako vzorná manželka pouze v doprovodu svého chotě Josefa Kokty. Vždy ale kolem sebe způsobí nějaký rozruch...


Gábina Partyšová je od jisté doby na večírcích k vidění jako vzorná manželka pouze v doprovodu svého chotě Josefa Kokty. Vždy ale kolem sebe způsobí nějaký rozruch...Pro tentokrát se zpěvačka a moderátorka vypravila na otevření nového Park restaurantu ve Vršovicích bez podprsenky! V jistých chvílích tak přihlížejícím v obrovském výstřihu odhalila to, co by měl vidět jen její manžel.

Otevření stylové restaurace oslovilo i Bořka Slezáčka a jeho přítelkyni, dlouho se ale nezdrželi, a tak nestihli ani slavnostní ohňostroj.

Stylista celebrit Dušan Chrástek přišel v doprovodu tanečnice Kateřiny Mátlové a chlubil se, že za pár dní odjíždí pracovně do USA, kde se má setkat s Tomem Cruisem a Madonnou.

Celou akci měla na starosti bývalá modelka, nyní manažerka Eva Jasanovská-Dvořáková, která svým přísným okem sledovala dění celého večera. Její manžel, muzikant Michal Dvořák, ale zůstal doma, připravoval se totiž na křest své první knihy.