<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová překvapila brutálním výstřihem!

Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová si vzala na večírek nové restaurace sako s pořádně odvážným výstřihem. Žádné tílko, žádná podprsenka. Gábina šla zkrátka naostro!Gábina si pod sako nevzala ani tílko, ani podprsenku. Partyšové odvaha opravdu nechybí.

Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová si vzala na večírek nové restaurace sako s pořádně odvážným výstřihem. Žádné tílko, žádná podprsenka. Gábina šla zkrátka naostro!

Celý večer pak měla co dělat, aby jí ňadra nevyklouzla. Fotografové byli připraveni celý večer ukořistit snímek, kde Gábině vyklouzne bradavka. Naštěstí Gábina byla ve střehu a pokaždé, když nebezpečí hrozilo, přikryla si prsa dlaní.


Bořek Slezáček s přítelkyní Lenkou se nedávno přestěhovali do pražských Vršovic, a tak to na party měli jen pár kroků. Bořek je rád, že má poblíž nového bytečku luxusní restauraci Park Restaurant. Blízko má i posilovnu, kam chodí cvičit. Jen doufejme, že po posilování nezamíří rovnou na dobré papání...


Zuzana Štěpanovská si pořídila se svým italským přítelem Aianem nový byt a postěžovala si, že jim doma skoro nic nefunguje, a tak všechno musí reklamovat.


Na party vytvořili majitelé laboratoř, kde „chemici“ připravili koktejl Cuba libre v želé, Piňa Coladu ve zmrzlině nebo Mojito v pěně. Dokonce se jeden z drinků mohl inhalovat. Alkohol tam nebyl moc cítit, a tak většina hostů byla v laboratoři pečená vařená a pak to s nimi pěkně zamávalo...


Nejblíž to měli ke koktejlům Partyšová s Koktou, kteří usedli k nejbližšímu stolu. (gw)