<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Milionář Horáček musel obsluhovat!

Roman Sluka je mladý nadějný fotograf, o kterém prohlásil samotný mistr fotografie Jan Saudek, že on je jediný, který umí dělat portréty.


Gábina Partyšová na vernisáž dorazila s pohublým manželem Pepou Koktou.

Roman Sluka je mladý nadějný fotograf, o kterém prohlásil samotný mistr fotografie Jan Saudek, že on je jediný, který umí dělat portréty.

"Všechny ty hovada si na fotografy jenom hrají, Roman to umí, je to dar od Boha a on vypadá dobře nejen za fotoaparátem, ale vyjímal by se i před ním," řekl svým svérázným způsobem na adresu Sluky Jan Saudek, který výstavu slavnostně zahájil.


Romanu Slukovi se podařilo vytvořit třicet velkoplošných fotografií, které jsou netradičními portréty známých osobností. Návštěvníku výstavy s názvem Absolut paparazzi, která je v současnosti k vidění v Café Bar Platýz v Praze, jehož majitelkou je manželka herce Miroslava Donutila Zuzana, se tak naskytne příležitost sledovat celebrity v zajímavých situacích.


Například milionář Michal Horáček si s chutí zahrál roli číšníka, herečka Květa Fialová je ztvárněna jako motorkářka, moderátorka Gábina Partyšová zase představuje sexy pirátku obklopenou pohlednými mladíky, milovník zvířátek Zdeněk Srstka "nabízí" rozvášněnou smečku pitbullů v neonových oblečcích.


Dále se na fotografiích objevili třeba manželé Donutilovi, fotograf Jan Saudek, spisovatelka Halina Pawlowská, elegán Marek Eben, extravagantní Jiří Korn, partneři Pavel Vítek a Janis Sidovský nebo také moderátorka Lucie Borhyová a duo z Tele Tele Michal Suchánek a Richard Genzer.