<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Svlékly se a teď se stydí!

Seriálové herečky Jitka Čvančarová, Michaela Badinková či Renata Prokopová se tak styděly za nafocení aktů do kalendáře pro pražské kasíno, že z jeho křtu utíkaly se sklopenými hlavami. Jedině Ivana Jirešová své fotky hrdě "ustála", i když ukázala nejvíc, včetně ňader!


Seriálové herečky Jitka Čvančarová, Michaela Badinková či Renata Prokopová se tak styděly za nafocení aktů do kalendáře pro pražské kasíno, že z jeho křtu utíkaly se sklopenými hlavami.
Jedině Ivana Jirešová své fotky hrdě "ustála", i když ukázala nejvíc, včetně ňader! "Jediné, čeho lituju je, že jsem si řekla o málo peněz," řekla Blesku představitelka barmanky Lucie z Ordinace v růžové zahradě a držitelka TýTý za objev roku.--------------------------------------------------------------------------------


Holky ze seriálů: Svlékly se a teď se stydí!


Svlékly se do kalendáře a teď se diví, že jejich akty spatří světlo světa! Jitka Čvančarová - setřička Markéta z Ordinace v růžové zahradě, Renata Prokopová - skromná Marie z Rodinných pout a Michaela Badinková - učitelka Lenka z Ulice. Společně s dalšími devíti dámami ze showbyznysu odhalily svá těla pro kalendář kasína. Náhle však uvažují, zda rozšíření fotografií do médií trestně nestíhat.


Čvančarová, Prokopová a Badinková o svém učinkování v kalendáři nejen nechtěly mluvit, ale na jeho křtu se dokonce skrývaly v tmavých koutech, klopily hlavy a evidentně jim nebylo příjemné, že se, ať už za jakékoli peníze projektu propůjčily. "Holky se hodně bojí problémů v televizi," prozradila nám další fotografovaná slečna. O částkách, které dámy za focení dostaly, se spíše spekuluje. Pohybovat se mají v relacích od patnácti do sta tisíc podle toho, jak jsou protagonistky známé. "Nabídku prý dostala i Alice Bendová. Ta se ale odmítla fotit i oblečená za částku nižší než šedesát tisíc korun. O nahých fotkách nechtěla slyšet vůbec," řekla Blesku známá herečky. "Honorář odpovídal tomu, jak jsem pózovala a jsem spokojená," dodává Gábina Partyšová, která si tím pádem ani nestěžuje, že její "SM" laděnou fotku viděly desítky tisíc lidí.

"I já jsem v podstatě počítala s tím, že by se tohle mohlo stát. Smlouva to nevylučuje, tak jsem si vybrala při autorizaci opravdu decentní fotografii. Mám hrát jednu z hlavních rolí v dalších částech seriálu Místo v životě, tak jsem se bála, abych o ni kvůli nahaté fotce nepřišla," řekla Blesku jedna ze zúčastněných, herečka Eva Ujfaluši. To Agáta Hanychová pro změnu tvrdí, že žádnou smlouvu nepodepisovala, takže by nebyl problém kvůli použití fotek kasíno Banco či jejich autora Jakuba Ludvíka zažalovat.

Autor: Saša Šeflová, agš (2. 12. 2006)