<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Mobil na klíček

Luxusní mobil (cca 130 000 korun), který snese násilné zacházení a který je technologií a použitými materiály mezi ostatními telefony něco jako obrněný Rolls-Royce mezi lidovými vozítky, byl představen a darován na večírku do tomboly.

DĚJIŠTĚ
Restaurace La Scene, Praha

Hvězdy: I. Kubelková, G. Partyšová Co:
Představení mobilu Vertu

Luxusní mobil (cca 130 000 korun), který snese násilné zacházení a který je technologií a použitými materiály mezi ostatními telefony něco jako obrněný Rolls-Royce mezi lidovými vozítky, byl představen a darován na večírku do tomboly. Pobavit se a počkat, zda na ně štěstěna neukáže prstem, přišly taky Yvetta Blanarovičová, Gábina Partyšová a manželka Víta Olmera Simona Chytrová. Objevil se i fotograf Jakub Ludvík. Způsob losování byl výjimečný. Každý host dostal zlatý klíček s elektronickým kódem.
Ten určil majitele, který smí odemknout klenotnický kufr s mobilním šperkem. Majitelkou jednoho z klíčů byla i moderátorka večera Iva Kubelková, ale výhru si odnesl muž, který vyhrál poprvé v životě. Jeho manželka přitom při přebírání klíčku tvrdila, že i kdyby jich měl padesát, nevyhraje... *