<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Chameleon Leona Černá: Mění vlasy jak ponožky

Od té doby, co se Leona Černá (25) přihlásila do SuperStar, ušla velký kus cesty. A to nejen ve zpěvu, ale hlavně v image.


Od té doby, co se Leona Černá (25) přihlásila do SuperStar, ušla velký kus cesty. A to nejen ve zpěvu, ale hlavně v image.

Z nenápadného stvoření, které svým krátkým sestřihem působilo spíše chlapecky, se postupem času v rukou stylistek stala půvabná mladá dáma.

"Mám ráda změny, vždycky se těším, co si na mě stylistky zase vymyslí," prozradila Blesku Leona.

Ještě na střední škole nosila Leona delší vlasy, aby nevyčnívala z davu. Pak se ale zhlédla v moderním krátkém sestřihu a prezentovala se jako "vrabčák" s ježourem na hlavě. V SuperStar se ale s image rozcuchaného kluka musela rozloučit. Dámu totiž dělají dlouhé vlasy, a tak je stylistky Leoně prodloužily a obarvily.

"Dělají mi to vždycky asi půl hodiny. Trochu se s nimi radím, ale v zásadě je nechávám, aby mi vytvořily účes, jaký se líbí jim," vysvětluje Leona. Nejvíce se jí prý líbily vlasy obarvené do fialova a k tomu číro. Nevylučuje ale, že by se z ní mohla stát i platinová blondýna. Jak se její účes bude vyvíjet dál, zatím netuší. "Je to vždycky přizpůsobeno stylu hudby, kterou zpíváme ve finálovém kole," vysvětluje.

Kolik stojí nové vlasy?

Leona má dolní dva prameny prodloužené nastálo, ostatní přilepené "jak se to hodí". Díky SuperStar si takové experimenty může vyzkoušet zdarma.

V salonu Natur Hair by ale za přibližně padesáticentimetrový pramínek evropských vlasů zaplatila 140 korun, za méně kvalitní indické kolem 50 korun. Celý účes v levnější asijské variantě vyjde na 6000 korun.

Kdo si je také nechal prodloužit?

* Agáta Hanychová, modelka
* Renata Kajdžas, kulturistka
* Gábina Partyšová, moderátorka..