<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Bendová nemusí chodit nahá!

Tak a je to tady! Na český trh vtrhla nová módní značka. Jedná se o luxusní a vskutku originální kousky, které se vyznačují nezaměnitelnými barevnými tattoo motivy inspirovanými rock´n´rollem.


Gábina Partyšová přišla na party v oblečení známé motorkářské značky, takže neodolala a na vystavenou mašinu zkušeně nasedla.

Tak a je to tady! Na český trh vtrhla nová módní značka. Jedná se o luxusní a vskutku originální kousky, které se vyznačují nezaměnitelnými barevnými tattoo motivy inspirovanými rock´n´rollem.

No a jak to tak bývá celebrity jsou přelétavé a tam, kde se jim nabízí jakékoli výhody, jsou jako doma. Nejinak tomu bylo i na nedávné otvíračce prvního Ed Hardy Store. Pozvané slavné tváře vlítly do obchodu a poté, co si prohlédly interiér a vystavené zboží, daly se do zkoušení hadříků. Nikdo se jim nemůže divit, že v tu ránu zapomněly na své minulé dodavatele oblečení.

Na akci nemohla chybět herečka Alice Bendová, která je tváří značky spolu s Mahulenou Bočanovou, hudebníkem a světoběžníkem Michalem Dvořákem a fotbalistou Tomášem Ujfaluši. Tito čtyři mají to štěstí, že budou nejnovějšími módními kousky značky zásobováni a nijak je skříně napěchované luxusním zbožím nezruinují.


Spolumajitelé obchodu Petr Vacík a Vlastimil Hájek na party prozradili několik zajímavostí týkajících se značky, kterou v Čechách výhradně zastupují. Pražský obchod je druhým největším této značky na světě, největší je v Austrálii. Značku Ed Hardy vytvořil francouzký návrhář Christian Audigier, který oslovil světoznámého tatéra Dona Ed Hardyho. Ten je považován za otce moderního tetování a Audigier jeho celý život sbírané motivy tetování využil na svých modelech.


Podle slov majitelů měl být hlavní hvězdou party herec Mickey Rourke, který prý s pozváním souhlasil, ale jaksi se zapomněl na akci dostavit. Podle informací z jeho okolí se aktuálně opíjí v Las Vegas, jak je jeho dobrým zvykem a na své závazky zapomíná.


Světoznámou celebritu, ale na večírku statečně zastoupil exVyVolený Petr Zvěřina, bývalý Barman Pavel Novotný, DJové Uwa a Lucaso nebo stylista Dušan Chrástek. Z dam pak pozvání přijala moderátorka Gábina Partyšová, milionářka Marcela Baldas, modelka Petra Matulová, exVyVolená Kateřina Langerová a manželka Michala Dvořáka Eva Jasanovská.