<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Tofi Krainovou neurazil

Ten, kdo si v našem showbyznysu myslí, že je hvězda, tak je úplný hovado... Kromě Karla Gotta. Tak začíná Sagvan Tofi svoji knihu Sagiho skandálovník, ve které stačil pozurážet téměř všechny známé osobnosti včetně svých dávných lásek Simony Krainové a Dary Rolins.


Ten, kdo si v našem showbyznysu myslí, že je hvězda, tak je úplný hovado... Kromě Karla Gotta.
Tak začíná Sagvan Tofi svoji knihu Sagiho skandálovník, ve které stačil pozurážet téměř všechny známé osobnosti včetně svých dávných lásek Simony Krainové a Dary Rolins.


"Pozval jsem všechny, které jsem urazil. Speciálně Bohuše Matuše, ten to ode mě schytal nejvíc. Ale asi se bál, že si z něj budu dělat legraci," začal Sagi omlouvat neúčast některých hrdinů svých sloupků na slavnostním křtu knihy, již na místě roztrhala dvojka Suchoš a Geňa.


Před půlnocí dorazila i Simona Krainová, o které Sagvan mj. napsal, že rozhodně nemá dokonalou postavu a už v době, kdy spolu chodili, měla nějaké to pandírko. Přátelství to ale evidentně nenarušilo.


Zato Gábina Partyšová, která byla také jeho oblíbeným terčem a dokonce jí věnoval v knize i drsné parte, měla asi něco zajímavějšího na práci. "Ale přiznám se, že Daru jsem nezval," dodal ještě Sagvan, který ale nepozval ani Zuzanu Paroubkovou, jejíž vzhled přirovnává v knize ke králi Kazisvětovi.

Autor: Saša Šeflová (16. 11. 2006)