<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Zoufalá Blanarovičová: Opustil mě kvůli mladší!

Herečka Yveta Blanarovičová se již na třetím večírku v pořadí objevila bez mužského doprovodu. Prochází její vztah s milencem Markem partnerskou krizí, anebo co to vůbec znamená? Ve středu byl ve francouzské stylové restauraci La Perle de Prague představen nový parfém Lancôme Miracle Forever, který je určen pro ženy, které milují kosmopolitní život. A právě takové se přišly s tímto zázrakem ve flakonu seznámit.Herečka Yveta Blanarovičová se již na třetím večírku v pořadí objevila bez mužského doprovodu. Prochází její vztah s milencem Markem partnerskou krizí, anebo co to vůbec znamená?
Ve středu byl ve francouzské stylové restauraci La Perle de Prague představen nový parfém Lancôme Miracle Forever, který je určen pro ženy, které milují kosmopolitní život. A právě takové se přišly s tímto zázrakem ve flakonu seznámit.

Mezi nimi i herečka Yveta Blanarovičová (42), která opět dorazila bez doprovodu. „Přítel Marco má příliš práce a můj syn, který mi v posledních měsících často dělá doprovod, mě sprostě vyměnil za mladší. Má dneska večer rande a tak jsem musela chtě nechtě vyrazit sama,“ postěžovala si nám herečka, která je nezcestovalejší českou celebritou.

„Hodně cestuji a pochopitelně si ráda vozím suvenýry. Miluju třeba santalové dřevo. Nejčastěji si vozím vůně z Indonésie a nejen ty, ale také vonné tyčinky a provoním si jimi byt. Připomínají mi pak danou zemi a evokují ve mně vzpomínky,“ líčí Yveta, která má prý doma v koupelně vyskládanou nemalou sbírku parfémů, pro každou příležitost jiný.

Při nákupech v drogériích a parfumériích ale nezapomíná ani na přítele Marca. „Aby chlap „voněl“ potem, je podle mě nesmysl. Procestovala jsem skoro celý svět a třeba na Kubě je výrazná tělesná vůně společensky nepřípustná. Pokud někdo, kdo smrdí, vstoupí do veřejné dopravy, může být ostatními klidně i vyhozen. Přitom někdy stačí jen kousek mýdla a deodorant.“

Tajemný svět vůně Lancôme Miracle Forever přišly odhalit i další dámy: Zlata Adamovská, Renata Langmannová, Zuzana Belohorcová, Jana Doležalová, Gábina Partyšová, Aňa Geislerová, Kateřina Herčíková či Lucie Váchová. Mezi pozvanými hosty bylo možné zahlédnout také pány. Patrika Hezuckého a Matěje Rupperta sice spíše než flakony zajímaly přítomné krásné ženy. Zato na Ladislavu Špačkovi bylo znát, že o jednom z vánočních dárků pro svou půvabnou ženu má jasno.

Foto: Atlas.cz