<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Nechala se vycucnout!

Praha - Ve velkém stylu proběhla party známé kliniky zkrášlující české celebrity. Známá pražská plastická chirurgie sezvala klienty ze světa showbyznysu, kteří se za své úpravy nestydí, i své přátele!Ani krásky, jakými jsou třeba Gábina Partyšová nebo Zuzana Belohorcová, se netají tím, že i ony potřebují občas přírodě trochu napomoci.

Praha - Ve velkém stylu proběhla party známé kliniky zkrášlující české celebrity. Známá pražská plastická chirurgie sezvala klienty ze světa showbyznysu, kteří se za své úpravy nestydí, i své přátele!
Gábina Partyšová například přiznává k liposukci stehen, Eva Čížkovská také preferuje nohy jako laňka, a tak chodí na lymfodrenáže. Svojí náklonností k tomuto salonu se netají ani Kateřina Brožová, Iveta Bartošová, nebo Vendula Svobodová. Salon však navštěvují i páni. Jeho služeb už okusila i skupina Olympic!
Na zahajovací party předvedly modelky v čele s Luckou Váchovou odvážné večerní róby ze salonu Moravec z Teplic, jehož tváří je Simona Krainová. Následovala neuvěřitelná tombola, kde hlavní cenou byl diamantový prsten v hodnotě 150 tisíc. “Vtipné bylo, že zájezd do Istanbulu vyhrál zástupce firmy Lapis Diamond, pan Mohamed, jehož ř rma drahý prsten do tomboly věnovala, a který je v Istanbulu doma. A tak svoji výhru obratem do tomboly vrátil,” směje se ředitel Medicomu VIP, Jiří Bažant, který spolu s Kateřinou Hrachovcovou akci uváděl. Diamantový prsten si nakonec odnesl ředitel firmy Medila. “Tomu jsem to přál. Je to normální, skromný člověk, sportovec. Žádný zbohatlík!” komentoval jeden z přítomných šťastného výherce. Přesto se ihned po tombole restaurace vyprázdnila. Část hostů zklamaná neúspěchem v tombole šla truchlit domů, ta šťastnější pokračovala v oslavě.

Ani krásky, jakými jsou třeba Gábina Partyšová nebo Zuzana Belohorcová, se netají tím, že i ony potřebují občas přírodě trochu napomoci.