<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Narozeninová party časopisu OK!

Mareš na boso a sexy Partyšová Časopis OK! Magazine oslavil první výročí na českém trhu. Velkolepý narozeninový večírek se konal v restauraci Culinary Aroma v obchodním centru Galerie Harfa a přišla nám popřát spousta gratulantů. Samozřejmě dorazily i hvězdy českého showbusinessu. Jarní grilování u příležitosti oslavy prvních narozenin OK! moderovali Gábina Partyšová s Leošem Marešem.


Časopis připravil pro hosty zajímavý a netradiční zážitek, a to možnost nechat se vyfotit na titulní stranu a odnést si fotografii domů. Tato příležitost se hostům velmi líbila a sklidila velký úspěch. Všechny fotografie jsou uveřejněny na stránkách www.okparty.cz Vy rozhodnete, které tři fotografie jsou pro Vás nejzajímavější a nejoriginálnější. První tři fotografie s hvězdami vyhrají zajímavé ceny. Hlasujte, ať vyhraje ten nejlepší!

Během večírku se všichni skvěle bavili a příjemná atmosféra byla cítit na každém rohu. Přišla spoustu českých celebrit. Kromě zmíněných moderátorů dorazili například Andrea Verešová, Martina Jandová, režisérka Irena Pavlásková, nově zvolená Česká Miss Earth Monika Leová. Nechyběla ani modelka a reportérka Agáta Hanychová.