<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela Partyšová – Oficiální stránky

Spot pro Miracle Esthetic Clinic and Spa

[2013-04-19]

 

Gabriela točila spot pro Miracle Esthetic Clinic and Spa. Procedury už dobře zná, proto jí nevadilo, že si je tentokrát moc neužila. Ráda se zase vrátí.

 

Nová show Gábiny Partyšové, Jaro Slávika a Jiřího Harnacha na Kiss 98!

[2013-04-11]

 

Každou středu se můžete těšit na novou show, která vás bude bavit v odpoledních hodinách ve vysílání na rádiu Kiss 98. Gábina a Jaro spolu s Jiřím Harnachem budou v pořadu komentovat aktuální dění v našem společenském světě. Představovat Vám Gábinu nebo Jara je nejspíš zbytečné, třetí posilu Jiřího Harnachu si můžete pamatovat z TV talentové show, kde vynikl rekordně rychlým skládáním textů. Focení, které proběhlo k této show bylo nad míru zábavné a proč se nám Gábina odvázala a je na fotkách nahá? Proč pořad vznikl a čí to byl vlastně nápad? To vše i spoustu zajímavého nám dnes prozradí všichni tři v premiéře od 17h na Kiss 98. Foto Monika Navrátilová

 

Gábina Partyšová: Nezbývá než se s tím poprat

[2013-04-04]

 

Málokoho propíral bulvár v posledních měsících tolik. Rozpad jejího manželství jsme sledovali doslova on-line. Ovšem nikoli její zásluhou. Jak to viděla sama moderátorka? A jak vlastně vypadá její nový život?

celý text

 

Tutanchámonův poklad

[2013-03-27]

 

Ve středu 27. března 2013 Gábina slavnostně zahájila spektakulární výstavu "Tutanchamon - jeho hrob a poklady" Výstava bude pro návštěvníky otevřena od čtvrtka 28. března do 30. června 2013. Výstava přibližuje historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo před 90 lety v egyptském Údolí králů – a díky rekonstrukci původní nálezové situace hrobky umožňuje prožít si tento okamžik na vlastní kůži.

 

Hlasuji pro TOP STAR Magazín v TýTý!

[2013-03-24]

 

Milí přátelé, hlasuji pro TSM jako POŘAD ROKU v Anketě TýTý! Pravidla jsou dlouhá, proto krátký návod pro vás, kteří nám pomůžete: Do 31. března jde hlasovat přes formulář v přiloženém odkazu (u kategorie 9 napište "TOP STAR MAGAZÍN" a vyplňte své jméno a e-mailovou adresu. Mail se musí potvrdit. Můžete poslat i SMS "TT9 top star magazín" na tel. č. 9061509 za 9 Kč, tak jen ať víte, na kolik vás nominace přijde. :o). SMSek lze poslat i více. Díky za všechny!

 

Jaro s Jarem

[2013-03-22]

 

První jarní den nafotil v pražském baru JAMES DEAN Daniel Zahrádka Gábinu s Jaro Slávikem. Gábina se se Slávikem od dubna uvidí častěji, protože spolu připravují rádiový projekt, který bude vysílat síť rádií KISS.

 

Gábina odpočívala v zasněžených Jeseníkách

[2013-03-14]

 

Gábina si odskočila nabrat sílu do Priessnitzových lázní. Relaxovala na čerstvém vzduchu v pohádkové přírodě a pod dohledem odborníků se podrobila elektrospánku, který ji pomáhá překonat problémy s nespavostí.

 

Ples na Žofíně

[2013-03-01]

 

S nestárnoucím Honzou Čenským Gábina prožila příjemný večer při moderování jubilejního plesu společnosti Europe Easy Energy. Pro hosty byl připraven bohatý program, v rámci kterého vystoupila např. krásná Kateřina Brožová.

 

Plesová sezóna v Ostravě

[2013-02-22]

 

Plesová sezóna je v plném proudu i v Ostravě, kde Gábina moderovala s Jaro Slávikem ples Vysoké školy podnikání. V ostravském programu nemohl chybět ani Jožka Šmukař se svou kapelou.

 

TopStar Magazín i na internetu

[2008-12-22]

 

Sledujte TOP STAR MAGAZIN. Společenský magazín TV Prima s moderátorkou GABRIELOU PARTYŠOVOU můžete sledovat každou středu od 21.30 hodin a následně i na www.iprima.cz. Sledujte TOP STAR i na internetu.

 

<< předchozí | další >>