<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela Partyšová – Oficiální stránky

Čas na nový vůz

[2015-07-21]

 

Krásné letní dny jsem využila na otestování nové Škody Octavia RS 230, která byla představena už v únoru na autosalonu v Ženevě. Se svými 230 koňmi je to nejsilnější Octavia! Tu se nedalo neosedlat, natož se s ní nevyfotit:o)

 

AVON pochod 8.9.2013

[2013-09-08]

 

Mám mnoho krásných zážitků z nedělního pochodu pro AVON proti rakovině. Tahle - nejen symbolická - akce si získala neuvěřitelné množství fanoušků snad po celé republice. Mluvila jsem s lidmi z Českých Budějovic i z Opavy. Díky, že jste přišli! Podívejte se zde, kdo všechno tam byl a akci podpořil.

 

Nové OKčko s Terezou Kostkovou

[2013-09-02]

 

Proč chtějí muži potvory? Škodí skutečně mobily? Exkluzivní fashion story s Emmou Smetanou a rozhovor s Hugh Jackmanem a báječnou Terezou Kostkovou. To vše a mnohem více naleznete v novém čísle OKčka.

 

Hezký nový školní rok!

[2013-09-01]

 

Milí přátelé, prázdniny jsou za námi. Doufám, že vám letošní léto udělalo radost a že jste si užili krásné dny v pohodě a se svými dětmi, které už zase musely do školních lavic. Jak jim, tak i vám, přeji krásné září a užívejte si zbytek letních chvil!

 

Miracle, Miracle!

[2013-08-02]

 

V promoklipu pro kosmetický salon MIRACLE vám přiblížím, co všechno si zde můžete dopřát.

 

Focení šperků Chartage

[2013-08-01]

 

Minulý týden jsem fotila šperky Chartage. Bylo to příjemné, hlavně "převlékání" není tak náročné:o)

 

Srpnové OK! s Tatianou Pauhofovou

[2013-07-30]

 

Od pondělí 5.8. je na stáncích nové, srpnové vydání OK! magazine . Poznáte jej podle přitažlivé tyrkysové obálky se sexy zrzkou Tatianou Pauhofovou. I tentokrát na 114 stranách najdete spoustu zajímavého čtení

celý text

 

Červnové OK! v prodeji

[2013-06-05]

 

Už dnes můžete zakoupit na stáncích nové číslo časopisu OKÁČKA . V tomto čísle najdete rozhovory nové šéfredaktorky Gabriely Partyšové, Haliny Pavlovské, Simony Krainové a Moniky Bagárové.

 

S novým měsícem otevírám novou kapitolu svého života - šéfredaktorskou

[2013-06-01]

 

Šéfredaktorkou OK! Moderátorka Gabriela Partyšová se rozhodla vydat po stopách Haliny Pawlowské. I ona kývla na nabídku vydavatelství a od června se stává šéfredaktorkou časopisu OK! Magazine.

 

Slavíme Den dětí

[2013-05-21]

 

Těším se na vás v sobotu 1. června v Jeseníku. V Priessnitzových lázních slavíme Den dětí. Ještě, aby přálo počasí! Vše o programu se dočtete na webu Priessnitzových lázní

 

další >>