<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Dítě bude chodit nahé?!

Jako nastávající maminka chodí stejně elegantně oblečená, jako když byla bez bříška. Za nové těhotenské modýlky utrácí s rozkoší, ale na výbavičku pro miminko zatím nemyslí.


„Mám takový oblíbený obchod v Dejvicích a dovážejí tam věci z Ameriky, takže si tam občas zajdu a něco si vyberu. Hlavně jsem teď potřebovala džíny, protože normální teď nosit nemůžu. Jinak takové ty šatičky lze koupit skoro všude a jde jen o to, vybrat hezké," říká Gábina Partyšová-Koktová (29).

Na miminko se už velice těší a spolu s manželem, podnikatelem Josefem Koktou (50), doufá, že to bude holčička. „Chceme ještě druhé dítě, to může být klidně chlapeček, ale myslím, že i manžel je přesvědčený, že tentokrát se narodí holka," usmívá se Gábina, které se takřka přes noc změnily chutě i zvyky. Nevoní jí parfémy, nechutnají cigarety ani alkohol. Zato se pustila do četby odborné literatury a časopisů pro maminky.

„Mám naštěstí velkou oporu ve své sestře, která má dítě a už teď s ní leccos dopředu probírám. Taky nenakupuju výbavičku, protože budu nejspíš hodně věcí dědit. Ani kočárek ještě není aktuální. Vždyť mám termín až na Nový rok!" směje se. „Sice nejsem moc pověrčivá, ale asi to uděláme tak, že si kočárek objednáme v zahraničí a potom ho pravděpodobně těsně před porodem vyzvedneme, aby v domě nepřinesl neštěstí, jak se říká."

Novorozené miminko čeká v domě za Prahou, kde Gábina žije s manželem a svými rodiči, maximální péče a pohodlí. Dům je kompletně bezbariérový, takže nebudou problémy s kočárkem, je v něm krytý bazén a obklopuje ho velká zahrada s tenisovými kurty. "Já teď v poslední době ale jezdím spís s manželem na golf, ten mě moc baví," dodává Gábina.

Foto, zdroj: Korzo
Autor: Kristýna Novotná