<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Nic jí nejde pod nos!

Jak moc dokáže těhotenství ženu změnit, se nyní přesvědčuje i bývalá televizní moderátorka. To, co dřív měla ráda, nemůže dnes ani cítit!


Elegance a smyslnost ruku v ruce s lehce nasládlými koketními prvky…takový je nový parfém Mystic z dílny módní návrhářky a stylistky Heleny Bedrnové. Při jeho slavnostním křtu, který se uskutečnil v restaurantu Perfecto, se mohli všichni přítomní nechat unést netradiční variací vůní.

Křest nové vůně s názvem Mystic si nenechaly ujít ani tři půvabné kmotry - sudičky: Klára Doležalová, Lucie Váchová a nastávající maminka Gábina Partyšová.

„Nabídku stát se kmotrou parfému jsem přijala proto, že se ve svém životě řídím především srdcem a Helena Bedrnová je skvělý člověk. Navíc je velmi pracovitá a profesionální, takže vím, že cokoliv vytvoří, je jen dobré. Vůně je jeden z prostředků, který lidi sbližuje, proto bych novému parfému popřála, aby co nejvíce lidi sbližoval,“ nechala se slyšet Klára Doležalová.

Gábina Partyšová naopak Mysticu popřála, aby voněl i těhotným maminkám, protože v průběhu těhotenství mají úplně jiné vůně a máloco jim opravdu voní. Kmotrou právě tohoto parfému se stala proto, že tato vůně jí voní i v průběhu těhotenství.

S Lucií Váchovou spolupracuje Helena Bedrnová na módních přehlídkách a focení, proto se právě ona stala třetí kmotrou - sudičkou. „Jsem typ člověka, který má rád k dispozici hned několik vůní, pro každou příležitost jinou. Proto jsem tuto novinku uvítala. Je to příjemná a svěží vůně, prostě perfektní volba pro toto období,“ prozradila Lucie Váchová.

Tvůrkyně vůně, módní návrhářka a stylistka Helena Bedrnová za odměnu sudičkám prozradila, jak se k navrhování parfému dostala. „Před dvěma lety se mi naskytla možnost spolupracovat s firmou Vivien parfum, která parfémy vyvíjí a vyrábí. Jednalo se o návrhy šatů, které měly představovat různé vůně parfémů. Když jsem začala modely navrhovat, představovala jsem si jak na mě ta určitá vůně působí, abych ji věrohodně ztvárnila prostřednictvím šatů. To u mne probudilo touhu vytvořit svou vlastní vůni, parfém. Mým snem byla smyslná, zajímavá a jemná vůně, směs tajemna, erotiky a něhy. Na základě mých představ byl vyvinut nový typ vůně… a parfém Mystic byl na světě.“

Foto: archvit Atlas.cz
Autor: Kristýna Novotná