<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Rostou mi prsa. A bolej

Zpěvačka a především nastávající maminka Gábina Partyšová začíná pátý měsíc těhotenství. Stavy nevolnosti už ji přešly, vystřídala je bolest prsou. "Hrozně mi rostou a bolej," stěžuje si Partyšová.


V šatech, v nichž vypadala, že má krátce před porodem, a v botách, které obula ve svůj svatební den, se zpěvačka objevila na křtu nového parfému Mystic módní návrhářky a stylistky Heleny Bedrnové. Vedle modelky Lucie Váchové a moderátorky Kláry Doležalové byla jednou z jeho kmoter. Vůně jsou další věcí, které nastávající mamině momentálně dělají problémy.

"Voním se pánskými kořeněnými vůněmi, jiné nemůžu. Mystic mi ale jako zázrakem nevadí. Jinak mi třeba strašně smrdí cigaretový kouř a Pepu kvůli kouření pěkně prudím. On ale zase díky tomu kouří daleko míň než dřív, protože kde jsem já, tam si nezapálí," říká o svém manželovi Josefu Koktovi Partyšová. Z jídel si zato dopřává všechno, nemá chuť jen na maso. Naopak se přejídá ovocem a zeleninou. "Taky to není ideální. Když sním na noc dvě kila hroznů, je mi těžko a nemůžu spát."

Na akci konané v pražském Perfect restaurantu se objevila i Agáta Hanychová. Předvedla šaty, které jejich autorku, Helenu Bedrnovou, k vytvoření nového dámského parfému inspirovaly, a se slovy "mám spoustu práce" se rychle vypařila.