<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšové to sluší i s bříškem!

PRAHA - Moderátorka Gabriela Partyšová (29) je sice ve čtvrtém měsíci těhotenství, ale přesto vypadá stále přitažlivě. Ozdobou večírků teď však nejspíš nějakou dobu nebude. Musí si totiž počkat, až v jejím oblíbeném butiku Arabela budou nabízet volné šaty i pro těhulky.


Gábině seděly i šaty na tělo. Otázkou bylo jen - jak dlouho?

I když je moderátorka Gabriela Partyšová ve čtvrtém měsíci těhotenství, nové kolekci v butiku Arabela nemohla odolat, a tak si vyrazila zkusit, zda by jí něco nesedlo. Co kdyby se tu našlo něco i pro těhulky?

"Chodím sem často a ráda, ale tentokrát jsem se jen domluvila, že si přeci jen nakoupím, až jim přijde něco volnějšího!" řekla Šípu Gábina, které stejně zkoušené modely moc slušely a dobře seděly. Což by ovšem vzhledem ke stavu už příští týden nemusela být pravda. "Šaty by se na mě musely přešívat, a to by byla škoda," dodala smířeně.

A tak si po nevydařeném nákupu vyrazila s manželem Josefem Koktou alespoň do přírody na golf. "Pepa bude hrát a já se budu procházet. Je mi totiž už konečně dobře. Donedávna mi bylo dost špatně," přiznává Partyšová drobná úskalí těhotenství.