<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Celebrity rodí jako na běžícím páse. Červenec bude rekordní!

PRAHA (Plus) - O tom, že do Čech dorazil babyboom není sebemenších pochyb. Jen za posledních devět dní se v Česku narodila třem známým osobnostem miminka. A v příštích týdnech jich přijde na svět pět!


Porodní mánie je v plném proudu. Druhého července přišel na svět prvorozený syn Alice Bendové Vašík, přesně týden na to povily své potomky jen pár hodin po sobě modelka Andrea Verešová (dcera Vanesska) a moderátorka Lenka Hornová (dcera Laura). A to není zdaleka všechno!

Alena Antalová, Aňa Geislerová, Monika Valentová, Libuška Hůlková a partnerka politika Mirka Topolánka Lucie Talmanová - ty všechny mají jedno společné. Šťastně vkročily do posledního měsíce těhotenství a svorně už odpočítávají hodiny, kdy se svého obrovského bříška zbaví.

"Myslím, že máme jediné štěstí, a to že nejsou moc velká vedra," tvrdí manželka frontmana skupiny Kabát Pepy Vojtka Libuška, která si pohlaví dítěte zatím stále nenechala zjistit. "Břicho už mám větší než kopačák," směje se. Ovšem ani tyto výtky nebrání jiným hvězdám, aby si potomka pořídili!

Herečka Bára Kodetová porodí v srpnu. Nejčerstvěji početí oznámila manželka expartnera Lucie Bílé Petra Kratochvíla miss Pavlína Babůrková. Potvrdily se také dohady o těhotenství herečky Lindy Rybové a netrvalo dlouho, aby se nepřiznala i "práskačka" Gábina Partyšová. Známá sportovkyně Hanka Kynychová se nechala oplodnit uměle a radost má dokonce dvojnásobnou - čeká dvojčata. Svého vytouženého štěstí se konečně dočkal i herec seriálu Ulice Petr Vacek. Ten se po dlouhých rozvodových tahanicích usadil se svou novou partnerkou Jiřinou Mencákovou a kromě dítěte, které je na cestě, plánují i svatbu.

Jedinou ženou, kdo své těhotenství stále popírá, je Iveta Bartošová. Přitom její přátelé o tom nepochybují...