<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Hvězdy na kolonádě: Kraus s blondýnou, Macháček s miminkem!

V minulých dnech se to na karlovarské kolonádě doslova hemžilo slavnými. Syn moderátora Jana Krause David korzoval s dramaturgyní Simonou Matáskovou, herec Jiří Macháček s manželkou a měsíčním synem Antonínem popíjeli kávu na zahrádce a těhotná Gábina Partyšová se připravovala na roli maminky.


Během filmového festivalu jsou na kolonádě desítky zahrádek a kaváren, ale mezi celebritami je nejoblíbenější restaurant Embassy. S jistotou se dá říct, že tady v jakoukoliv hodinu potkáte někoho slavného.

Již několik let ve zmíněném podniku tráví volný čas moderátorka Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou.
„Máme to tady strašně rádi. Výborné jídlo a hlavně příjemná obsluha,“ říká Gábina, která je těhotná, takže malé pivko vyměnila za neperlivou vodu. Společnost jim v nedělní odpoledne dělala Gábiny sestra Monika a její půlroční dcera Kristýnka.

U vedlejšího stolku vysedával u kávy herec a zpěvák Mig 21 Jiří Macháček s manželkou a novorozeným synem Antonínem.
Dopoledne jsme na kolonádě potkali zpěváka Davida Krause ve společnosti dramaturgyně Simony Matáskové. Odpoledne strávili na golfovém turnaji v Cihelnách a večer s přáteli zašli na večeři do Embassy. David exmanželku herce Davida Matáska rozhodně nevyměnil za svou letitou přítelkyni Nicol Chybovou. Prostě se jen tak kamarádí...

Na procházku vyvedl herec Saša Rašilov nejenom svou manželku Vandu Hybnerovou a dcery Toničku a Pepinu, ale i svého psa.
V neděli Vary opustila modelka Simona Krainová, která byla hvězdou zahajovacího večírku v Grandhotelu Pupp. Těsně před odjezdem si ještě skočila na kávu a vodu do nedaleké kavárny.
Na projekci filmu Pravidla lži do karlovarského divadla spěchal jeden z představitelů snímku Jan Budař. (mr)