<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: 6x nahá a vždy jiná!

Bývalá moderátorka Novy má po sezóně. Alespoň tak to může vypadat. Skutečnost je naštěstí jiná!


„Zpočátku jsem se trochu styděla. Ale fotograf Robert Vano je skvělý v tom, že umí zahnat stud. Po několika cvaknutích mě to začalo strašně bavit. A proč jsem do toho šla? Řekla jsem si, že to bude dobrá vzpomínka na to, jak jsem byla mladá a krásná,“ smála se Gábina Partyšová (29) poté, co začala odpovídat na všetečné dotazy, spojené s jejím pózováním pro magazín Playboy.

To je však na dlouhou dobu poslední zmínka, která se o Gábině přetřásala. Jako by po skončení bulvárního pořadu Prásk přestaly existovat i všechny její aktérky. Gábinou počínaje a Kateřinou Hrachovcovou - Herčíkovou (32) konče.

Všimli jsme si toho nejen my a mediální odborníci, ale i vy, čtenáři. „Viděla jsem Gábinu na obálce časopisu pro ženy, ale to je tak měsíc dozadu. V televizi už nebyla docela dlouho," napsala paní Jitka. David z Prahy dodal: „Každý, kdo je v televizi, je v kurzu. Když skončí pořad, skončí i osobnost jako taková!"

Gábina se všem možným nařčením o ztrátě popularity brání. „Když přijde na večírek, je velká hvězda. Umí prodat tvary, oblečení, je příjemná, ochotně se nechává fotit," potvrzuje majitel pražského klubu. Než abychom se snažili o soud nad ztracenou či znovuobjevenou popularitou, nabízíme návrat do minulosti. Aneb do dní, kdy Gábina skutečně frčela!

Foto: Ceskecelebrity.wgz.cz

Pište nám své náměty na z.svoboda@mujmail.cz