<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Šaty za statisíce

KARLOVY VARY - Kde bydlí na filmovém festivalu zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová? A kolik utratila za garderobu? Gábina deník ŠÍP pozvala do svého luxusního apartmánu.


Gábina Partyšová s manželem, podnikatelem Pepou Koktou, bydlí jako každoročně v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Dvořák, přímo na lázeňské kolonádě. Nádherný apartmán ve druhém patře s výhledem na řeku novomanžele vyšel na šest tisíc korun za noc.

Apartmán se skládá z velké útulné žlutě vymalované ložnice, obývacího pokoje se sedací soupravou, televizí a minibarem, velké šatny, toalety a koupelny s vanou a sprchovým koutem. "Máme tak obrovskou postel, že by se na ní v pohodě vyspali čtyři lidé," směje se Gábina.

Do Karlových Varů si přivezla pořádnou garderobu. Nikdy nejde na dvě party ve stejných šatech. Přivezla si čtvery večerní šaty od světových návrhářů, jako jsou Roberto Cavalli nebo Alice Abraham. Kromě večerních šatů má spoustu kostýmků, topů, sukní a kalhot na odpolední party, na které se velká večerní nehodí.

"Hodně oblečení nakupuji v zahraničí, hlavně v Miláně. Mám s sebou tygrovaný kostýmek od Cavalliho nebo černý kostýmek s kloboukem ze salonu Arabela. Žlutou halenku Dolce a Gabbana si v létě užiju, protože je tak trošku těhotenská," prozradila Partyšová.

Přivezla si dokonce sedm kabelek a patery boty. "Nevěděla jsem, jak budu kabelky kombinovat, tak jsem si jich vzala raději víc," dodala Partyšová, která dnes Karlovy Vary i s manželem opouští.GABRIELA WOLFOVÁ