<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Festivalová módní policie!

Nevěřili byste, jaké skvosty na zahajovací party v Grandhotelu Pupp vylovily v šatníku hvězdy a hvězdičky českého šoubyznysu.Gábina Partyšová dostává od módní policie pokuty zřídkakdy. Na večírek dorazila s manželem Josefem Koktou, s nímž je ve třetím měsíci těhotenství. Zpěvačka a moderátorka opět potvrdila, že těhulkám to vždycky sluší. Vzdušné žluté šaty bez pasu navíc krásně zakryjí vzduté bříško. Bravo, Gábino!


Nebylo to poprvé, co herečka a zpěvačka Světlana Nálepková vypadala jako chodící kýč. Do očí bijící růžové šaty s flitry by mohla pro příště nechat doma. Třešničku na dort ale Světlana nasadila rovněž kýčovitými zlatými lodičkami (k sytě růžové „barbie" toaletě!), které si podle všeho pořídila za pár šupů v obchodě Humanic. K černé kožené bundě se raději ani nebudeme vyjadřovat. Tak Světlano, takhle ne! Tohle by snad nevymyslela ani Paris Hilton...

Livia Klausová jako první dáma má podobné společenské události v malíčku. Ve Varech se objevila v luxusním kousku, který je rozdělen na top, korzet a sukni. Šmrnc jejímu modelu dodaly krajkové rukávy a doplňky. Bravo, paní prezidentová!

Miss ČR 2004 Jana Doleželová, kterou doprovázel přítel Richard (mimochodem vkus na chlapy nic moc) přišla v panensky bílých šatech nad kolena. „Ne ne, šaty nejsou půjčené, koupila jsem si je od návrhářky Soni Hlaváčkové,“ hájila čest modelek, které si většinou šaty vychytrale vypůjčí od módního designéra.

Topmodelka Simona Krainová zastínila úplně všechny! Luxusní večerní šaty od slovenského návrháře Fera Miklošky jí přítomné dámy jistojistě záviděly. I když se v médiích psalo, že na sebe navěsila od firmy Klenoty Aurum šperky za pět milionů, ať koukáme, jak koukáme, napočítali jsme dva prstýnky a náušnice. Že by každý šperk stál téměř 170 000 korun? Nakonec modelku nedoprovázel ani její avizovaný bodyguard a po jejím příteli, tureckém boháči Alpovi, se také slehla zem. Simonko, róbu ale chválíme! Jen tak dál!

Stálice mezi hosty MFF Jana Švandová by si mohla uvědomit, že na slavnostní ceremoniál je bílé sáčko a černá sukně přeci jen trochu málo. „A to mě budete fotit s cigárem a chlastem?“ tázala se Jana, když jsme na ni zaměřili objektiv. Bohužel, cigárem ani chlastem nudný model neschováš, Jano!

Korunu tomu nasadila europoslankyně a exmoderátorka Sedmičky na Nově Jana Bobošíková. Vypadala bezmála jako bordelmamá. Černé pompézní boa, průsvitné rukávky, šaty vláčela po zemi… Ta má ale „odvahu“!

Herečka Anna Šišková vyrazila oděná, jako kdyby šla do krámu pro rohlíky. Sice připouštíme, že model spíše pánský doladila hezkými doplňky (korále jí ladily s barvou nehtíků na nohách), ale to nemění nic na faktu, že se na galavečer v černých kalhotách, halence a vestičce zkrátka nechodí. Mezery v šatníku ale Anička vyplňuje dobrými hereckými výkony.


Foto: Petra Nosková
Autor: Petra Nosková