<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Hvězdy měly trable se šaty

Renée Zellweger (38) rovnou ze zahajovacího ceremoniálu zmizela ve svých džínečkách a triku v útrobách hotelu Pupp. Po ztrátě kufrů to bylo jediné oblečení, které jí zbylo a k mejdanu se představitelka Bridget Jonesové proto v žádném případě zlákat nedala. A to se několik slavných Češek nabízelo, že hollywoodské star půjčí róbu. Renée ale šaty z Čech odmítla a nechala si dovézt nové z Paříže.


Ztracené kufry se však záhy našly. Včera odpoledne přijela uvést fi lm Miss Potter k hotelu Thermal, kde se kvůli ní strhla mela. Bodyguardů bylo na místě málo, a tak na svůj idol začaly dorážet davy fanoušků. Renée byla v šoku a musela se ukrýt v zákulisí.


Krainová se dusila v korzetu

Na párty v Grandhotelu Pupp tedy oslňovaly jiné dámy. Budoucí maminka Gábina Partyšová vydržela v už trochu volnější róbě od Roberta Cavalliho na večírku jen do půlnoci. "Hodně spím, ani nevím, jak dlouho tady zůstaneme, nicméně Pepa hraje do úterý golf a já mám s sebou také šatů dost," řekla Blesku.


Simona Krainová splnila slib a dorazila ve špercích za více než pět milionů korun od Klenotů Aurum. Statný bodyguard ji ale nehlídal. "Poslala jsem ho domů stejně jako limuzínu s řidičem, myslím, že je tady obojí zbytečné," prozradila Blesku Simona, kterou očividně cosi trápilo.


Teprve v brzkých ranních hodinách z ní vylezlo, že se dusí v těsných šatech. "Jsou ušité na míru od Fero Miloška, návrháře, jemuž se říká slovenský Galino," chlubila se. Ale buď lehce přibrala, anebo návrhář zapomněl, že žena není fi gurína a musí se občas nadechnout.

Autor: Saša Šeflová (1. 7. 2007)