<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Festival va Varech: Brzobohatý rozparádil Vilhelmovou!

Zahajovací party v Grandhotelu Pupp si nejvíc užívala herečka Tatiana Vilhelmová (29), která dorazila bez svého manžela Pavla Čecháka. Do ranních hodin s kamarádem tančila na písně Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely Bůhví.


Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou.

Zahajovací party v Grandhotelu Pupp si nejvíc užívala herečka Tatiana Vilhelmová (29), která dorazila bez svého manžela Pavla Čecháka. Do ranních hodin s kamarádem tančila na písně Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely Bůhví.

Herečka přijela do Karlových Varů představit nový film režiséra Jana Hřebejka Medvídek, kde v hlavní roli hraje s Jiřím Macháčkem.


Po slavnostním galavečeru v Termálu se Táňa v oranžových minišatech s přáteli přesunula na party do Puppu. Jen co začala skupina Bůhví ve Velkém sálu vyhrávat své hity, zabrala si herečka se svým kamarádem taneční parket. Dvojice předváděla tak krkolomné taneční kreace, což okolo stojící hosté ocenili bouřlivým potleskem.


Na party se objevila i herecká rodinka Vanda Hybnerová s manželem Sašou Rašilovem a dvěma dcerami. Herečka a hvězda seriálu Letiště Anna Šišková přišla s nejstarší dcerou Dorotou Nvotovou, která je rovněž herečkou (film Děvčátko). Z nepochopitelných důvodů se nechtěla fotit.


V nádherných černých šatech s hlubokým výstřihem na zádech se objevila Miss ČR z roku 2005 Lucie Králová v doprovodu bohatého přítele a otce jejího syna Zdeňka Kaufmanna.


Modelka Simona Krainová si na sebe skutečně navěsila šperky v hodnotě pěti milionů, zapůjčené firmou Klenoty Aurum, jejíž je tváří. Všichni marně hledali ohlášeného bodyguarda, který měl nejenom hlídat modelku, ale především diamantové šperky.
“Nakonec jsem se s firmou dohodla, že si ochranku nevezmu. Věřím, že mě místní bodyguardi ohlídají,” říká modelka, která oslňovala nádhernou žlutozlatou róbou od slovenského návrháře Fera Mikloška.
Krainová se ve varech zdrží do neděle, protože má dnes odpoledne v klenotnictví autogramiádu a příští týden odlétá do USA, kde jí čeká focení kampaně.


Večírek si nenechal ujít režisér David Ondříček s přítelkyní Klárou Issovou, herečka Světlana Nálepková s milencem Alexem, těhotná Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou, misska Jana Doleželová s přítelem Richardem, Jana Švandová s manželem Pavlem Satorie nebo producent Ondřej Trojan s manželkou. (mr)