<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Rozhovor EASYRIDERS s Gábinou

Když jsme připravovali focení následující motorky, bylo nasnadě, že ho uskutečníme v Harley´s Baru na Starém městě Pražském. Měli jsme radost, když s focením souhlasila Gábina Partyšová-Koktová.Gábino, v Harley´s Baru Tě můžeme vídat nejen jako hosta, ale moderovala jsi taky jeho otevření v červnu 2005, i jeho první výročí. Máš ke značce HARLEY-DAVIDSON nějaký bližší vztah, nebo jde čistě o pracovní příležitost?


Motorky této značky se mi strašně moc líbí, ale co se značky Halley davidson týče se mi ještě víc líbí oblečení této značky. Halley Davidson Fashion Colection už totiž není pouze oblečení na motorku, ale velmi příjemná street móda. Zajděte se přesvědčit do Dlouhé ulice, kde můžete nakoupit nejen oblečení této značky, ale i se můžete o patro níže občerstvit v Harleys baru.

Fotila jsi se v modelech HARLEY-DAVIDSON FASHION, kterých si nelze nevšimnout hned u vstupu do Harley´s baru. Máš ráda tenhle styl oblečení?

Tuto módní řadu navrhují milánští módní tvůrci a já si ji nemůžu vynachválit. Džíny Halley – Davidson nemají chybu. Nosím je téměř denně.

Moderuješ, spolupracuješ s televizí, zpíváš, fotíš. Je ještě něco, na co jsme zapomněli?

Ještě mám svou módní dvoustranu v nejčtenějším týdeníku – Rytmus života, kde hodnotím oblékání celebrit a jinak ještě cestuju, hraju golf, ráda se válím v posteli, hraju tenis, plavu a piju pivo …

Co z toho Tě nejvíc baví?

Nejvíc mě z toho baví cestování.

Právě připravuješ svoje nové CD, bude už čtvrté v pořadí. Jak se bude jmenovat?

Jmenuje se GABRIELA 2007. Myslím si, že ty tři roky, co jsem na ní pracovala se vyplatily. Pomohlo mi i studium zpěvu u profesorky Vavrečkové a deska je taková dospělejší a zralejší. Stejně jako já. Mám z ní radost.

Kdy vyjde?

Deska se objeví na pultech kolem 15. června.

Jak bys charakterizovala svoje písničky ?

Na týhle desce se vracím se ke svému původnímu pěveckému jménu GABRIELA, pod kterým jsem před deseti lety vydala svou první desku u MONITOR – EMI. Nová deska je také mým návratem k popu. Skladbou a obsahem písniček se snažím oslovit ženy ve věku nad pětadvacet let.

Kdo Ti skládá muziku? Texty?

Hudbu na desku mi složil Petr Roškaňuk ( Žlutý pes ), Lešek Wronka, Jan Kudinov, Markéta Mazourová, Sami Khatib, Alwin Groll a Karel Svoboda. Na albu jsou dvě písně z filmu Divoké Kočky od Diane Warren, které jsou mou srdeční záležitostí a přezpívala jsem je do češtiny. Podílela jsem se na námětech a obsahu téměř všech textů svých písniček, tak aby odrážely můj pohled na současný svět a vztahy. O texty se nejvíce postaraly Hana Sorrosová a Lucie Strýčková. Další texty napsal Petr Šiška a Jan Kudinov. Hudbu nahrál a perfektně zaranžoval Dan Hádl ve svém studiu na Vyžlovce. Titulní písničku z alba již pět týdnů hrajou rádia a je v současné době v první patnácce nejhranějších písní. Od týhle desky čekám, že udělá radost mým příznivcům a že si možná někdo všimne, že na sobě fakt makám a že se vyvíjím.


Jakou máš ráda muziku?

Nejvíc Bryana Adamse a v současné době Linkink Park.

Nedávno jsme měli možnost vidět Tvoje fotky v Playboy. Poprvé jsi jejich nabídku na focení odmítla, napodruhé jsi souhlasila. Co Tě k tomu vedlo?

Chtěla jsem nahatý fotky nafotit s mým kamarádem Petrem Skvrně. Ten bohužel zemřel při autonehodě. Proto jsem tehdy odmítla fotit s někým jiným. Po třech letech přišla znova nabídka a já kývla. Ty fotky jsem chtěla vždycky a teď jsem dostala volnou ruku ve výběru fotografa a formy focení. Tak jsem neváhala.


Roberta Vana sis pro focení vybrala sama, nebo to bylo rozhodnutím Playboye?

Roberta jsem si vybrala sama, protože se líbí jeho fotky a jeho skvělej humor. S výsledkem jsem byla spokojena. Pro vnoučata budu zachována v plné kráse mých dvacetiosmi let.

Jaký máš vztah k motorkám?

Kladný. Chodila jsem s motorkářem, ale rychlá jízda na motorce mi nahání strach.

Dala bys přednost rychlé silniční motorce nebo chopperu pro pohodovou jízdu?

Určitě chopperu. Jsem založením pohodářka.

Svoje zásnuby s manželem Josefem Koktou jsi prožila na Jamajce, svatbu ve Francii. Cestuješ ráda?

Miluju cestování a na Jamajku nikdy nezapomenu. Do Francie jezdíme každý rok. A je fakt, že tam by se chopper fakt hodil.

Kam se letos ještě chystáš?

Léto letos strávíme doma v Česku. Procestujeme pár krásných golfových hřišť a na závěr prázdnin zajedeme opět do Cannes.
Čím se úspěšně odreaguješ?

Thajskou masáží ve studiu Sabat, čtením, sexem, plaváním a povídáním s mými blízkými.

Tvoje záliba v golfu?

Manžel hraje golf deset let. Spolu jsme pět a půl roku. Až loni koncem léta jsem po něm začala pošilhávat a letos na jaře jsem udělala zkoušky. Takže jsem začátečnice s hendikepem 54 a všechno na hřišti je pro mě novum. Na golfu mě nejvíc baví to, že je to totální pračka mozku.

Necháš se v životě do něčeho nutit?

Ráda se nechávám nutit do dobrýho jídla.