<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Lenka Hornová: Ukázala sono dcery

­ Moderátorka a scenáristka Lenka Hornová (41) se pochlubila ještě nenarozenou dcerou Laurou. Kamarádce Gábině Partyšové (29) přinesla na její křest cédéčka Gabriela 2007 ukázat snímek z ultrazvuku.

Lenka Hornová čeká svého druhého potomka. Termín porodu dcery Laury má 5. července. I když má rizikové těhotenství, což je vzhledem k jejímu věku pochopitelné, přesto nemohla na křtu blízké kamarádky chybět. Obě si mají co povídat. Teď je jejich nejžhavější téma samozřejmě těhotenství. Zatímco Lenka čeká dceru každým dnem, Gábina je v začátku těhotenství. Končí dvanáctý týden.

Desku Partyšové pokřtila její sestra Monika originálně mateřským mlékem. "Původně jsem si říkala, že když nemůžu pít alkohol já, tak ho na mém křtu nebude pít nikdo. Pak jsem si to ale rozmyslela, možná bych tu seděla sama," smála se zpěvačka.

Za mixážním pultem stál celý večer DJ Pepa Kokta. A provětral pestrou košili, ve které si před rokem bral Gábinu ve francouzském Cannes za manželku. "Mám ji od svatby poprvé na sobě," řekl Šípu.

Na křtu se objevily i Jana Švandová a Halina Pawlowská.


GABRIELA WOLFOVÁ