<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Miss ČR: Divoké orgie krásek!

To byl večírek! Novopečené královny krásy ukázaly, co v nich skutečně je! V brněnském Bobby Centru se pařilo až do rána!

To byl večírek! Novopečené královny krásy ukázaly, co v nich skutečně je! V brněnském Bobby Centru se pařilo až do rána!

Korunovační ples Miss ČR tradičně přilákal řadu modelek a známých českých osobností. Ti všichni se vždy po dlouhém, dvouhodinovém přímém přenosu, velmi rádi odváží na tanečním parketu. Jinak tomu nebylo ani letos!

Korunku Miss ČR 2007, Kateřiny Sokolové, si z dražby na korunovačním plese odnesl slovinský milionář Loris Požar, který za šperk zaplatil jeden milion korun. Ovšem kvůli krádeži letošních korunek z konce minulého týdne si domů odnesl pouze repliky.

Pravé mu podle slov ředitele soutěže Miloše Zapletala budou dodány nejpozději do dvou měsíců. Jako bonus za čekání získal Slovinec právo zatančit si s právě korunovanou Miss. Právo prvního tance samozřejmě zůstala Miloši Zapletalovi!

Divoký mejdan se na parketu rozjel krátce po půlnoci, kdy své taneční kreace předvedly vedle úřadujících miss i další modelky. Zahanbit se nenechala ani moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová, která si s manželem Václavem Koktou vystřihla na parketu divoké, erotickou nabité tance. V ústraní se nedržel Bolek Polívka, jeden ze členů poroty, jenž vedle nové královny krásy oslavoval také požehnaný stav své partnerky.

Boky rozvlnil i Petr Janda, který na svůj vlastní hit Skončili jsme jasná zpráva, dotlačil na parket manželku Alici. Ta pod vlivem alkoholu odhodila nejen stud, ale také své boty, které ji prý celý večer tlačily.

Zájmu společnosti se vyhýbal snad jen Libor Bouček, kterého zítra čeká rozvodové stání se slovenskou moderátorkou Mariannou. Na ples Libor dorazil s „krásnou neznámou“ a celý večer s ní seděl skrčený v koutě. Chtěl se tak nejspíše vyhnout dotěrným otázkám, s kým že to vlastně dorazil. Velký sál brněnského Bobby Centra se vyprázdnil až krátce před rozedněním.

Dnes již čeká novopočené missky příjemný, ale velmi náročný pracovní program. V poledne si Miss ČR 2007 a Miss Sympatie převezmou osobní automobily Škoda Fabia. Odpoledne pak Miss ČR 2007, Miss Sympatie, Vicemiss a II.Vicemiss získají klíče a prohlédnou si jednopokojové byty, jejichž pronájem získaly zdarma na jeden rok.

Vítězné kategorie Miss ČR 2007:
Miss ČR 2007: Kateřina Sokolová (číslo 6)
První vicemiss: Veronika Pompeová (číslo 2)
Druhá vicemiss: Veronika Chmelířová (číslo 9)
Miss Sympatie: Veronika Pompeová (číslo 2)
Miss Elegance: Veronika Chmelířová (číslo 9)
Miss Hlasu rádia Impuls: Soňa Dedíková (číslo 1)
Miss Silueta: Kateřina Sokolová (číslo 6)
Miss Talent: Veronika Šindlerová (číslo 10)