<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Milion za korunku

BRNO - Miss ČR pro rok 2007 se v sobotu krátce po desáté hodině večer stala osmnáctiletá studenka gymnázia Kateřina Sokolová.


BRNO - Miss ČR pro rok 2007 se v sobotu krátce po desáté hodině večer stala osmnáctiletá studenka gymnázia Kateřina Sokolová.

Gábina Partyšová si při vášnivém tanci s Petrem Jandou ani nevšimla, že jí jsou vidět kalhotky. A protože je perfekcionistka, byly tygrované stejně jako její šaty.


"Myslím, že má šance i na světových soutěžích krásy. Byla to moje favoritka," řekla Šípu Miss World a loňská vítězka Miss ČR Taťána Kuchařová. Korunka Sokolové se vydražila za neuvěřitelný milion korun. To se v historii Miss ČR ještě nestalo!

Kateřina Sokolová. To je jméno nové Miss České republiky, která byla v sobotu vyhlášena v brněnském Bobycentru. První Vicemiss a Miss sympatie se stala jednadvacetiletá Veronika Pompeová z Jeseníku a třetí skončila dvacetiletá studentka ze Znojma Veronika Chmelířová.

Korunku Miss sympatie vydražil, stejně jako korunku Sokolové, slovinský podnikatel Loris Požar. Na své klenoty si ale ještě bude muset počkat. Protože zloděj "překvapivě" nevrátil korunky pro letošní vítězky, a tak měly letošní missky korunky vypůjčené od loňských královen krásy. Klenotnická firma už vyrábí nové, a tak je Slovinec Požar i vítězky dostanou dodatečně.

Korunovační ples se rozjel krátce po sobotní půlnoci. A úřadující královny krásy to spolu s bývalými na parketu pořádně rozjely. "Večírky mám ráda. Těším se, že jich zažiji spousty. Nejraději piji bílé víno," přiznala čerstvá Miss ČR Kateřina Sokolová. Že by se nám rodila nová Agáta Hanychová? Už krátce po jedné hodině v noci se na hotelový pokoj odebrala Miss ČR 1996 Petra Minářová s manželem Šimonem.

Miss ČR 2005 Lucie Králová nedávno porodila příteli Zdeňku Kaufmannovi syna Roberta.

2. vicemiss 2003 Markéta Divišová měla velmi odvážné šaty. Zaujaly i novou přítelkyni moderátora Libora Boučka.

Na tanečním parketu to rozjely také missky Petra Minářová (vpravo) a Martina Dvořáková (vlevo).GABRIELA WOLFOVÁ