<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Závislosti na hazardu, sexu i módě

Závislosti na hazardu, sexu i módě Deset nejrůznějších závislostí, které nám ničí, ale i zpříjemňují život. Hlasujte pro naše reportáže a v úterý, 20. března, se v TOP 10 dozvíte, které vítězné závislosti jste podlehli vy.Závislosti na hazardu, sexu i módě
Deset nejrůznějších závislostí, které nám ničí, ale i zpříjemňují život.
Hlasujte pro naše reportáže a v úterý, 20. března, se v TOP 10 dozvíte, které vítězné závislosti jste podlehli vy.


1. Závislost na cestování

Jezdíme k moři, navštěvujeme horská střediska, obdivujeme krásu architektury. Ale kolik z nás se vydá na dovolenou na severní magnetický pól? Hlasujte pro reportáž o cestovateli Ondřeji Kotasovi, který podlehl závislosti na drsných podmínkách severu.


2. Závislost na adrenalinu

Nebezpečné hry na okraji propasti, jim vynesly nejeden světový úspěch. Jak se žije českým kaskadérům?

Čeho se bojí a jak proměňují svou závislost na adrenalinu v perfektní profesionální práci?


3. Závislost na módě

Myslíte, že je móda ryze ženskou záležitostí? To už dávno neplatí. Časy se mění a s nimi i přístup mužů. Bez čeho se neobejdou Gábina Partyšová, ale také Sámer Issa, zjistíte v reportáži o závislosti na módě.


4. Závislost na sexu

Paula Wild - hvězda filmů výhradně pro dospělé. Přivedla ji k její profesi závislost na sexu? Nebo to bylo úplně jinak? A chcete vidět, jak vypadá novodobý Casanova? Hlasujte pro tuto sexy reportáž.


5. Závislost na hazardu

Oběti hazardu lze jenom litovat. Jejich život se pohybuje v nebezpečné spirále, která bere úplně všechno. Peníze, rodinu i přátele. Jaký názor na tuto závislost má majitel casina a jak ji hodnotí člověk, který jí podlehl. Dívejte se již příští úterý.


6. Závislost na rybaření

Na čem jsou závislí od pohledu ostří hoši? Na alkoholu nebo na motorkách? Drsný chlapík Vašek Noid Bárta má třeba zcela jinou závislost. Je to rybaření. A od Lucie Bílé zjistíme, jak se s takovým rybářem žije.


7. Závislost na počítačových hrách

Při vyslovení pojmu závislost na počítačových hrách, si každý představuje něco jiného. Někdo zničenou páteř a oči z věčného sezení u monitoru, jiný regulérní tréninky a velké turnaje. Hlasujte pro mladíky, kteří svou počítačovou závislost dokázali proměnit také ve velmi dobrý byznys.


8. Závislost na životní lásce

Herečka Alena Mihulová svým vlastním životem demonstruje, že láska opravdu nezná žádná omezení. Ani věková. Její manžel, režisér Karel Kachyňa, byl o čtyřicet let starší, ale Alena ho stále nepřestala milovat.


9. Závislost na drogách a alkoholu

Prošel si peklem závislosti na drogách. Žil na ulici, v ústavu, ve vězení. Nyní se snaží pomáhat těm, kteří si také vyzkoušeli tvrdý dopad až na samé dno. Hlasujte pro reportáž o vyléčeném narkomanovi, nyní terapeutovi, Evženu Kloučkovi.


10. Závislost na fotbale

Sport často vyvolává plno vášní a emocí. Jak žijí opravdoví fanoušci fotbalu? Fandění se stalo jejich životním stylem! Kdy a jak se z obyčejného fandovství stává ta pravá závislost se dozvíte v TOP 10.