<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové

Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi módu, dobré nápady a chtějí příjemně strávit první březnové pondělí – čtvrtý ročník tradiční Velká módní show Jiřiny Tauchmanové spojená s charitativní dražbou svatebních šatů se koná právě v tento den, 5.března!


Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi módu, dobré nápady a chtějí příjemně strávit první březnové pondělí – čtvrtý ročník tradiční Velká módní show Jiřiny Tauchmanové spojená s charitativní dražbou svatebních šatů se koná právě v tento den, 5.března!

Tradice je tradice, a proto místem konání je opět krásný palác Žofín v Praze.

TIP: OTTO - to je kvalitní značková móda! Vyberte si módní hity z nové kolekce Jaro 2007! Jiřina Tauchmanová je návrhářka, která si svou práci vysloveně užívá. Už jako malá slečna okukovala u švadleny rozešité šaty, brzy po škole se módě začala věnovat aktivně. Sametová revoluce ji posunula o další krok vpřed a ona začala podnikat.

V dnešní době má v České republice dva ateliéry, šije na zakázku modely pro dámy i pány a má velice široký záběr – od kostýmků přes kabáty, malé společenské, velké večerní až po svatební šaty.

Kromě menších přehlídek, které probíhají k různým příležitostem v průběhu celého roku, pořádá Jiřina Tauchmanová každoročně Velkou módní show spojenou s charitativní dražbou svatebních šatů. Představuje zde novou kolekci na nadcházející rok a jako perlička na závěr přicházejí svatební šaty – a s nimi i slavnostní dražba, jejíž výtěžek jde na Onkologické centrum Motolské nemocnice.

Loňské šaty vydražila Gábina Partyšová, kdo si pro ně přijde letos? Třeba to budete právě vy! Na vaší svatbě se potom budete radovat nejen ze svého štěstí, ale i ze štěstí toho, komu jste svým darem pomohla.

„Jsem moc šťastná, že Velká módní show má úspěch a že se letos opět potkáme na Žofíně. Svatební šaty, které se budou dražit, mám moc ráda, je pro mě těžké se s nimi rozloučit… Ale je to na dobrou věc, takže jsem neváhala ani chvilku. Doufám, že se divákům budou líbit a při dražbě je ocení….,“ říká Jiřina Tauchmanová.
Jiřina Tauchmanová by ráda na Žofín pozvala i vás – napište se zdarma na V.I.P. seznam hostů zasláním e-mailu s vaším jménem, počtem vstupenek a kontaktními údaji (adresa, telefonní číslo) na adresu vstupenky@tauchmanova.cz. Maximální počet vstupenek na jednu adresu je dvě. Další novinky sledujte na internetových stránkách www.tauchmanova.cz.

Přijďte se podívat, určitě nebudete litovat – zpříjemníte si večer pohledem na krásné modely, které vám předvedou sympatické a půvabné dívky, pokocháte se krásou žofínského paláce – zkrátka dopřejete si hezký zážitek a nasbíráte módní inspiraci do dalšího roku!