<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Kralovala těžká váha

Teplicko zná nejúspěšnější sportovce roku 2006 Mezi jednotlivými bloky večera zaujali publikum svým vystoupením moderátorka a zpěvačka Gabriela Partyšová i Martin Kocián .


Teplicko zná nejúspěšnější sportovce roku 2006

Mezi jednotlivými bloky večera zaujali publikum svým vystoupením moderátorka a zpěvačka Gabriela Partyšová i Martin Kocián .

Primátor města Teplice Jaroslav Kubera s manželkou si krátil chvíli do zahájení programu čtvrtečního večera diskuzemi se sportovci. Na snímku jej objektiv přistihl v rozhovoru s mistrem světa a světovým rekordmanem ve vrhu koulí Romanem Musilem z TJ Nola Teplice, který skončil v kategorii Handicapovaný sportovec druhý.

Shodně nejvyšší počet hlasů obdrželi dva sportovci kategorie Veterán. Světové šampionce v hodu oštěpem Alexandře Adlerové předává ocenění Josef Barta, manažer Elektrošrot a.s. Uprostřed v pozadí čeká na ukončení aktu rovněž nejlepší veterán roku 2006 na Teplicku, mistr České republiky v běhu na dráze a v hale Miroslav Matěcha.

Co je to stíhací závod jednotlivců musel vysvětlovat mistr světa v této disciplině ( a ve dvou dalších), cyklista Jiří Bouška z TJ Nola Teplice. Odnesl si prvenství v kategorii Handicapovaný sportovec.
Foto popis| Velké sympatie diváků získal záložník FK Teplice Ing. Jiří Sabou (vpravo). V kategorii Jednotlivci – dospělí jej hlasy čtenářů vynesly na třetí místo. Cenu předává Pavel Jedinák, vedoucí obchodního oddělení VLP, a.s., divize Sever.