<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Moderátorku sport uspává

Ústí nad Labem – Šokující bylo na vyhlašování nejlepších ústeckých sportovců roku přiznání moderátorky Evy Aichmajerové, že sport nemá ráda. „Sportovce ale ano,“ přiznala ve čtvrtek večer v Domě kultury Ústí

Ústí nad Labem – Šokující bylo na vyhlašování nejlepších ústeckých sportovců roku přiznání moderátorky Evy Aichmajerové, že sport nemá ráda. „Sportovce ale ano,“ přiznala ve čtvrtek večer v Domě kultury Ústí
Martin „Noggin“ Kocián, exzpěvák Luneticu, pěl v domě kultury vlastní song Pravda i Müllerův hit Po schodoch. „I chození po schodech je někdy sport,“ soudil. Rád plave, tancuje a běhá, adrenalin je pro něj horské kolo a box. „Jde při něm o hubu, mám zlomenej nos. S ringem už jsem přestal, protože chodím před publikum. Ale baví mě bouchat do pytle nebo spárovat s člověkem, kterej doměnejde úplně naplno,“ přiznal .
Obdivuje úspěšné sportovce stejně, jako moderátor Radek Šilhan. Ten akci v Ústí uváděl po šesté, trapasů zažil dost.. „Třeba jsem se v podkladech přehlédl a myslel si, jak se před vítězem ukážu a zazářím. Ale všechno bylo jinak. Ze sportovce vypadlo, že ten blb jsem já,“ připustil.
„Protivní nebývají. Uvedou to na pravou míru a já nemám problém se omluvit. A klidně to vezmu na sebe, i když to plně není má chyba.“
Zdeněk Style Hrubý, zpěvák taneční muziky, je bývalý vrcholový sportovec–tenista. Bílému sportu se věnoval do patnácti let. V žácích reprezentoval ČR v Maroku. Ale ty možnosti, které mají profesionální hráči dnes, jsme bohužel neměli,“ povzdechl si. Sport nechal kvůli muzice, hraje ale dál. „Hlavně se zúčastňuji VIP turnajů, kam si mě zvou podnikatelé a politici. Hrajeme čtyřhry a tak,“ vysvětlil. Celý život neměl Hrubý při sportu úraz – až loni. „Vypomáhal jsem při mistráku a pochroumal jsem si koleno, vazy. Hraju teď s ortézou a půjdu asi na operaci, ale pořád to odkládám. Je stále dost práce,“ dodal. Z adrenalinových sportů si zkusil umělou horolezeckou stěnu, s pomocí profesionálů by chtěl zkusit zlézt i tu opravdovou.
Na adrenalin moc neužije Evu Aichmajerovou. Pohyb prý nesnáší. „Dokonce ani necvičím a s postavou problémy nemám. Máme to v genech,“ prozradila modrátorka sportovce i pořadu Extra na TV Prima. Dívka, která byla při předávání cen jen o málo větší než úspěšní dvanáctiletí sportovci.
Eva také přiznala, že ji sport uspává. „Tu moc má hlas moderátora Štěpána Škorpila. Nesmí ale padnout gól – to mě vždy zase probudí,“ vysvětlila vesele.
Gabriela Partyšová odmala chtěla být zpěvačkou či krasobruslařkou. Hraje tenis i volejbal, bruslí, lyžuje. „Ještě radši mám ale thajské masáže, které mne udržují v kondici,“ dodala.