<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Dámy ze showbyznysu: Vánoční kila musíme shodit!

Cukroví, bramborový salát a spousta řízků nezahýbaly s váhou jen u "obyčejných" žen. I modelky, herečky, zpěvačky a moderátorky se musejí utkat s následky vánočního obžerství. Kolik přibraly a jak to hodlají shodit?Cukroví, bramborový salát a spousta řízků nezahýbaly s váhou jen u "obyčejných" žen.
I modelky, herečky, zpěvačky a moderátorky se musejí utkat s následky vánočního obžerství. Kolik přibraly a jak to hodlají shodit?


Monika Absolonová

"O Vánocích prostě žeru a žeru a do Nového roku nepřestanu. Sice už pracuju, ale cestou do Olomouce s hrou Den na zkoušku jsem si u McDonalda dala dva hamburgery a ještě ovocnou taštičku a po představení si ještě nechala udělat palačinku. Zatím jsem přibrala kilo a půl a s hubnutím začnu až 2. ledna, kdy začínáme zkoušet Angeliku."


Naďa Konvalinková

"S nějakými těmi vánočními kily navíc počítám už dopředu, proto nakupuju u mé dvorní návrhářky paní Donátové. Její modely jsou patřičně rozevláté a hodně toho schovají. Paradoxně mě do ateliéru Donát přivedla Květa Fialová, která nepřibírá a má váhu stejnou snad třicet let."


Gábina Partyšová

"Letos jsem dostala od doktora přímo rozkaz, abych o Vánocích jedla a pořádně přibrala. 6. ledna mě totiž čeká trhání mandlí, po kterém se 14 dní nedá téměř nic jíst a pacienti prý zhubnou minimálně pět kilo. Ale když je něco příkazem, tak to není taková radost. Mám nahoře tak dvě kila."


Kateřina Stočesová

"U mě to není žádná tragédie. Sladké moc nemusím, a tak si pochutnávám jen na salátu a sem tam na mase. Letos mi váha ukázala kilo a půl navíc, takže teď drandím na rotopedu, proběhnu se se psem kolem baráku a vzhledem k počasí vyzkouším i nové kolečkové brusle. Prostě využiju vánoční dárky, jen se sekačkou na trávu počkám."


Jarka Obermaierová

"Já zvolna přibírám celý život, Vánoce nejsou výjimkou. Teď odhaduju půldruhého kila navíc, ale přesně vám to neřeknu, protože váha mi do bytu nesmí. Dala jsem si předsevzetí, že od 2. ledna začnu jíst jenom zeleninu, ale myslím, že to dlouho nevydržím a přejdu zase na maso."


Nepřibraly

Zlata Adamovská

"Já jsem na sebe letos pořádně vyzrála a nepekla jsem cukroví. Nejčastěji ujíždím na sladkém, tak jsem si občas uždibovala jen z krabičky, kterou dětem poslala babička. Nepřibrala jsem naštěstí ani deko. Ostatně mám hodně práce, učím se texty do Ordinace v růžové zahradě a ještě navíc mě čeká premiéra v divadle."Lucie Výborná


"Ještě před vánočními svátky mě z ničeho nic přepadla kombinace problémů se zuby a se žlázami, takže jsem místo tradičního vánočního přibírání lítala několikrát mezi pohotovostí a nemocnicí. Místo tloustnutí jsem naopak zhubla tři kila, za což jsem docela vděčná, to se mi ještě nestalo."


Andrea Vránová

"Tloustnutí už mám za sebou, když jsem při dítěti přbirala 13 kilo. Dnes předcvičuji čtyři hodiny týdně v Teplicích pilates, takže jsem plné mísy a osm druhů cukroví vykompenzovala cvičením. Jsem na sebe pyšná, protože jsem zhubla a ještě si vycvičila postavu."

Autor: agš, höh, vls (29. 12. 2006)