<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gabriela Partyšová: Jaké bylo vaše první auto?

...Porsche boxter. To jsem dostala na Vánoce před třemi lety od Pepy (dnes už manžela). Jediné, na co jsem si musela zvyknout, když jsem do auta sedla, byl automat. Ten jsem nikdy předtím neřídila. Ale s novým ...
Gabriela Partyšová

* Jaké bylo vaše první auto?

Audi A3. Koupila jsem si ho sama, měla jsem obrovskou radost.

* Jaké auto máte teď?

Porsche boxter. To jsem dostala na Vánoce před třemi lety od Pepy (dnes už manžela). Jediné, na co jsem si musela zvyknout, když jsem do auta sedla, byl automat. Ten jsem nikdy předtím neřídila. Ale s novým autíčkem jsem se sžila velmi rychle. Vzhledem k tomu, že je tohle auto kabriolet, využívám ho spíše v létě a jízdu si vychutnávám zvláště na Francouzské riviéře, kam jezdíme na dovolenou. Se stáhnutou střechou a přezutými zimními gumami s ním ale můžu jezdit i v zimě.

* Jaký je váš nejhezčí zážitek s autem?

Raději se nechávám vozit svým manželem... než řídím. A zážitek? Kdykoliv, když mě chytne za ruku. A může to být i mimo auto!

* Jaké auto má váš muž?

BMW 7, je s ním spokojený, koneckonců - i já.

* Už vás na silnici potkal někdy nějaký karambol?

Ano. Na dálnici D1, bylo to v létě a byl zrovna pátek. Zezadu do mě narazil nějaký řidič, který nestihl zabrzdit, protože zrovna telefonoval a ještě k tomu kouřil. Vadí mi, když někteří řidiči takhle hazardují.

* Jaká jste řidička?

Ta, co určitě všechny štve, protože jezdím podle pravidel. Opravdu nemám ráda, když někdo předpisy porušuje. Omezuje mě nezodpovědná jízda druhých.

* Kolik už jste nasbírala trestných bodů?

No přece žádné!

Foto popis| PORSCHE dostala od manžela Josefa Kokty k Vánocům před třemi lety.