<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Jak kouří Gábina Partyšová?!

Výše uvedený titulek se skutečně týká cigaret. Nejde o žádný slangový výraz pro erotické praktiky! Rozhodli jsme se pátrat po tom, jak moc mají české celebrity rády cigarety! Kouření škodí zdraví, po kouření prý chlupatí jazyk, díky kouření může dojít k vážným zdravotním problémům. Podobné nápisy zná jistě každý, kdo kouří. Málokoho ale odradí.


Výše uvedený titulek se skutečně týká cigaret. Nejde o žádný slangový výraz pro erotické praktiky! Rozhodli jsme se pátrat po tom, jak moc mají české celebrity rády cigarety!

Kouření škodí zdraví, po kouření prý chlupatí jazyk, díky kouření může dojít k vážným zdravotním problémům. Podobné nápisy zná jistě každý, kdo kouří. Málokoho ale odradí.

Rozhodli jsme se pátrat v řadách našich dámských celebrit a zjistit, kdo a na kolik propadl nikotinu. Byla to velice těžká práce. Většina oslovených dam často odpovídala, že kouří příležitostně. Počty spotřebovaných krabiček nechtěl nikdo prozradit. Škoda. I tak jsme to nevzdali. Prohrabali jsme za vás archívy, abychom přesně určili ženy, které milují cigarety stejně jako záři reflektorů.


Uvedli jsme moderátorku a příležitostnou zpěvačku Gábinu Partyšovou (28). Ano, Gábina kouří. Stejně tak i její manžel, podnikatel Josef Kokta (48). Kdybyste pátrali po značce, prozradíme vám i tu. Nesmíme však jmenovat. Vězte, že jde o nejznámější cigarety na světě. Stejnou značku proslulých cigaret (také lehkých) vdechuje modelka Kateřina Průšová (23). Kdyby vám nemohl naskočit její vzhled, je to ta dáma, která jeden čas děsně hubla a nyní boduje v reklamě pro noviny Aha!. Prý s nimi má Vánoce každý den. Další kuřačkou je i modelka Agáta Hanychová (21).


„Jestli kouří? To víte, že jo. Osobně jsem jí připaloval v Radosti na jednom koncertě," prozrazuje čtenář Michal. Už nám však neřekl, jakým způsobem se mu Agáta za cigaretu odvděčila! Cigarety miluje a vůbec se tím netají i jedna z nejslavnějších Češek - Simona Krainová (34). Jako jedna z mála se s cigaretovým kouřem nechávala i umělecky zvěčnit. Bohužel teď už to nejde. I když kouří skoro každý, ve filmech a na fotkách není dobré, aby byla cigareta vidět.


Směšný pokus, který nevychází. Kouří herečky Bohdalová (75), Jirásková (75), Morávková (35), modelka Kocurová (28). Kouří zpěvačky Zeťová (26), Šinkorová (33), Jana Kirschner (28) a mnohé další. O zbylých umělcích, účastnících všelijakých reality show nebo politicích a rozhlasových moderátorech ani nemluvě.

Když už někoho se svou celebritou nespojuje měsíční příjem, alespoň může mít dotyčný pocit, že do trafiky chodí pro úplně to samé zboží!

Foto: Belluccismoking.wbs.cz

Máte námět na reportáž? Máte exkluzivní a dosud nepublikované fotky našich celebrit? Máte story o tom, jak po vás chtěli úplatek? Jak s vámi zacházeli na úřadech? Víte drby, o nichž jsme nepsali? Zjistili jste senzaci? Pište! Spojíme se s vámi! Magazin.Holoubek@atlas.cz