<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Sagvan Tofi a Simona Krainová: Stará láska nerezaví?

Lamač dívčích srdcí, nezkrotitelný Casanova Sagvan Tofi (42) pozval svou bývalou lásku Simonu Krainovou (33) na křest své knížky a vysloužil si od modelky pořádnou pusu!


Lamač dívčích srdcí, nezkrotitelný Casanova Sagvan Tofi (42) pozval svou bývalou lásku Simonu Krainovou (33) na křest své knížky a vysloužil si od modelky pořádnou pusu!

Simona přišla na křest Sagvanovy knižní prvotiny s názvem Sagiho skandálovník pěkně načančaná. Dala si na sobě opravdu záležet. Kdyby její turecký přítel Alp viděl, jak jeho milenka má stále vřelý vztah se Sagvanem, určitě by se neubránil žárlivosti.


Bylo vidět, že jsou si stále opravdu velmi blízcí. Dokonce došlo i na sladký polibek! Krainová na křtu vydržela ze všech hostů skoro nejdéle. Zůstala ještě dlouho po půlnoci, na rozdíl od některých hostů se u ní překvapivě vůbec nedostavovala únava...


Urážky
Sagiho knížka je sbírkou jeho sloupků, které už víc než rok vydává ve společenském týdeníku Spy. Zpěvák si ve svých sloupcích bere na paškál všechny celebrity. Nejčastěji se „navážel“ do zpěváka Bohuše Matuše, Pavla Novotného a především do Gábiny Partyšové, která na několik týdnů ve skandálovníku Sagiho zastoupila, a to z důvodu Tofiho natáčení seriálu na Slovensku.


Strach?
Sagvan se nebál a všechny celebrity, které s humorem sobě vlastním „ponižoval“ ve svých článcích, pozval na svůj křest do pražského music klubu Retro.

Partyšová s Novotným to vzali s nadhledem. Gábina dokonce Tofimu knihu pokřtila, syn známého baviče Petra Novotného zase s sebou do klubu na pražských Vinohradech přinesl Sagiho okopírované sloupky týkající se jeho osoby a nechal si je autorem vlastnoručně podepsat.
Jen Bohuš Matuš lehce urážlivé články vůči své osobě zřejmě moc neustál a křtu se vyhnul.

Na křtu překvapivě chyběla další Sagiho osudová žena zpěvačka Dara Rolins.
„Nepozval jsem ji,“ přiznal nám Tofi. Prý kvůli Simoně, která je teď se svou bývalou nejlepší kamarádkou na ostří nože.


Je vidět, která z bývalých lásek je tak Sagimu blíž...
„Džiminu (pozn. red. Simonu Krainovou) mám hrozně rád, i když má trošku to pandírko,“ dodal se smíchem Tofi. (mr, gw)