<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová a Josef Kokta: Tak tady odpočíváme!

Manželé Josef Kokta (46) a Gábina Partyšová (27) mají hned dva domovy. Byt na Starém Městě v samém centru Prahy a dům se zahradou a tenisovým kurtem v Petříkově, kde pobývají i rodiče Gabriely. "Je příjemné místa střídat," říká bývalá "Práskačka".


Manželé Josef Kokta (46) a Gábina Partyšová (27) mají hned dva domovy.
Byt na Starém Městě v samém centru Prahy a dům se zahradou a tenisovým kurtem v Petříkově, kde pobývají i rodiče Gabriely. "Je příjemné místa střídat," říká bývalá "Práskačka".


"Pro práci potřebujeme být ve městě, odpočívat jezdíme na venkov." Na 4000 m2 vyrostlo u lesa sídlo hodné hollywoodských hvězd s bazénem a tenisovým kurtem. O trávník se stará sekačka, kterou stačí naprogramovat a ona už pak pracuje sama. Pepa jí říká "ovečka". Dům je postaven jako kanadská dřevostavba a je bezbariérový. Letos v něm novomanželé oslaví třetí Vánoce.


A jak tráví společné chvíle? "Nejsem zastáncem ležení u televize. Hrajeme scrable, plaveme v bazénu nebo běháme po kurtu," prozrazuje Partyšová rodinné aktivity. Sama za sebe pak dodává: "Připravuju nové cédéčko, už mám osm písniček hotových, na jaře by mělo být hotové."

Autor: Hana Höschlová (12. 11. 2006)