<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Přála bych si dvojčata: Gábinu a Rebeku!

Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová (28) se před třemi měsíci provdala za podnikatele Josefa Koktu. Zvolili romantickou svatbu ve Francii. Gábina nám prozradila, co všechno musíte zařídit, abyste se mohla provdat v cizině.


Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová (28) se před třemi měsíci provdala za podnikatele Josefa Koktu. Zvolili romantickou svatbu ve Francii. Gábina nám prozradila, co všechno musíte zařídit, abyste se mohla provdat v cizině.
Bývala moderátorka bulvárního pořadu Prásk na sebe také »práskla« jaký názor má na český showbyznys a zda má za sebou nějakou plastickou operaci.

Gábino, nedávno jste se vdala. Změnilo se tím ve vztahu něco zásadního?

Ano, jsem tři měsíce vdaná a celkem spolu budeme pět let. Musím říct, že za ty tři měsíce, co na to mám papír, nepociťuji zatím žádnou změnu. Žijeme úplně stejně jako před svatbou. Teda až na to, že jsem musela po svatbě oběhat změnu občanky, pasu, nahlásit na finanční úřad a na další úřady jména a změnu místa bydliště. I když počkejte! Vlastně se jedna velká změna udála! Už nejsem Brňačka, ale Pražanda. Mám nové trvalé bydliště v Praze 1.

Měla jste romantickou svatbu ve Francii. Kdo z vás dvou přišel s nápadem vzít se v Saint Tropez?

Byl to Pepa. Každý rok jezdíme na půl léta do Cannes, a tak Pepina napadlo, že bychom mohli v rámci prázdnin udělat i malý obřad a vzít se tam. Pro Pepu to byla už třetí svatba, takže netoužil po klasickém obřadu. Inspirovala nás Jamajka, kde svatební obřady probíhaly na břehu moře a pod palmami. Byly jednoduché, rychlé a pohodové. To se nám oběma líbilo. Tak jsme to tak realizovali i ve Francii.

Poradíte našim čtenářkám, jak si zařídit svatbu v cizině?

Nejlepší je najmout si specializovanou agenturu. V našem případě to byla agentura L´armonia. Ta se se svými francouzskými kolegy z Paříže postarala o všechno, co bylo nutné, včetně květinové výzdoby. Pokud se ale chcete brát ve Francii, je nutné, aby jeden z partnerů měl alespoň 40 dní před svatbou přechodný pobyt ve Francii. Pokud tomu tak není, pak vás nikdo neoddá. V tom případě se to dá řešit tak, že proběhne kompletní romantický obřad kdekoliv v zahraničí a oficiální podpis manželské smlouvy se provede na některém úřadě v Česku. Můžete se ale vzít na českém velvyslanectví nebo na palubě české lodi nebo letadla.

A co miminko, už je na cestě?

Chceme spolu mít děti. Ale teď ještě ne. Chtěla bych mít dvě děti, pokud možno dvojčata – Gabrielu a Rebeku.

Dlouhou dobu jste natáčela pořad Prásk. Stýská se vám po něm?

Stýská. Čtyři roky jsem točila reportáže s českými a slovenskými celebritami, tři roky jsem točila reportáže z večírků a společenských akcí a moc mě to bavilo. Byla to krásná léta s Lenkou Hornovou a dalšími prima lidmi.

Teď z jiného soudku. Jak o sebe pečujete?

Mám v domě komplexní relax centrum – bazén, posilovnu, saunu, solárko, tenisový kurt, velkou zahradu, les za domem a vše potřebné, abych se mohla udržet ve fyzické a psychické pohodě.

Prozraďte, jakou máte ráda módu?

Nejraději nosím ve volném čase džíny, nějaké tričko a bundičku. Pokud jdu na nějakou společenskou akci, tak se ráda oblékám do věcí, které mi připravuje můj stylista Norbert Szalay nebo do šatů Alice Abraham. Ráda na sebe beru provokativní modýlky.

A co si myslíte o plastických operacích?

Nemám s tím problém. Mimo odsátí tuku z vnějších stran stehen nemám s plastikou jinou osobní zkušenost. Žádnou ženu a ani muže neodsuzuji.

Pohybujete se v českém showbyznysu. Jaký na něj máte názor?

Pojem český showbyznys existuje jen v hlavách televizních diváků a čtenářů společenských a bulvárních časopisů. Normální lidi si myslí, že jsme partička, která se jen baví, chlastá, střídá partnery a souloží za jejich těžce vydělané peníze a že je to všechno řízeno z nějaké zábavní centrály. Není tomu tak. Český showbyznys není žádná parta lidí, žádná firma, žádné řízené společenství stejně smýšlejících lidí, které má za úkol dobře pobavit pracující lid. Jsme všichni pouze jednotlivci, kteří se snaží uspět na vlastní pěst a mnohdy na úkor druhého a vydělat si na obživu. A čím víc, tím líp. Tolik pokrytectví, falše, závisti, přetvářky a pomluv těžko najdete v jiném oboru lidského snažení. To je český showbyznys.


Foto: Archiv Gábiny Partyšové
Autor: Lucie Jánská