<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Smyslná šifra mistra vůní

Představení nového parfému známé značky přilákalo do čerstvě otevřeného luxusního hotelu řadu krásných dam. Ačkoliv pozvánka předepisovala jako společenský oděv smoking (black tie), málokdo tuto poznámku respektoval. A tak nezklamal jen mistr etikety Ladislav Špaček, který úroveň večírku sledoval s vydavatelkou jeho knihy o chování ve společnosti.Představení nového parfému známé značky přilákalo do čerstvě otevřeného luxusního hotelu řadu krásných dam. Ačkoliv pozvánka předepisovala jako společenský oděv smoking (black tie), málokdo tuto poznámku respektoval. A tak nezklamal jen mistr etikety Ladislav Špaček, který úroveň večírku sledoval s vydavatelkou jeho knihy o chování ve společnosti.
Krásný a průhledný model od Jarky Sedláčkové měla moderátorka večera Iva Kubelková, ve kterém jsme ji viděli před pár dny na párty na Vítkově. S novým přítelem Radkem Krásným se na veřejnosti ukázala první Česká Miss Kateřina Smejkalová. Moc o svém vztahu mluvit nechtěli, zřejmě je to zatím mezi nimi příliš čerstvé.
Pátrali jsme, jaké vůně světa jsou přítomným hostům nejpříjemnější. Bára Kodetová řekla, že vůně miminka a Pavel Šporcl (oblečení si právě přivezl od Armaniho z New Yorku) miluje vůni houslařského ateliéru. Nikol Štíbrová se s kamarádkou a kolegyní z Pojišťovny štěstí Míšou Ochotskou shodly na levanduli a vůni Vánoc. Pak už všichni přičichávali k novým parfémům a lahůdkovým jednohubkám.