<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Renata Kajdžas se svlékla v baru! Máme fotky!

Moderátorka a bývalá rozhlasová rosnička přitahuje objektivy fotografů jako magnet. Jinak tomu nebylo ani na včerejší přehlídce legendární motorkářské značky Harley-Davidson!Moderátorka a bývalá rozhlasová rosnička přitahuje objektivy fotografů jako magnet. Jinak tomu nebylo ani na včerejší přehlídce legendární motorkářské značky Harley-Davidson!

VyVolený Tony Jalovec (31) by si mohl hodit nohy na stůl, on ale nezahálí a intenzivně se věnuje modelingu. Včera se dokonce poprvé na přehlídkovém molu představil po boku své snoubenky Renaty „Kajdžas“ Angelov (32). A že bylo na co se dívat! V Tonyho „domovském“ baru Harley´s se předváděla nová kolekce značky Harley –Davidson. „Je to móda protkaná prvky rebelství, individuality a výjimečnosti. V tomto oblečení se člověk cítí jako skutečný rebel, aniž by měl motorku,“ poznamenala moderátorka večera Gábina Partyšová.

A měla pravdu. Tony v sexy kožených bundách již tradičně sklidil bouřlivý potlesk od přítomných dívek a žen. Špatně si nevedla ani jeho partnerka, která se ukázala v netradičním a velmi odvážném oblečení: krátké džínové šotrtky doplnila místo obvyklého trička pouze propletenými koženými pásky! Řeči o její přehnaně vysvalované postavě se rázem rozplynuly. Štíhlá postava a pevné poprsí – Renatě muži v baru doslova leželi u nohou.

„V posilovně jsem až dvakrát denně,“ přiznala Renata, která posledních několik měsíců strávila v posilovně, kde tvrdě pracovala na své figuře na závody v body fitness. Dřina a odříkání se ale vyplatily. V sobotu získala úctyhodné páté místo v soutěži body fitness Grand Prix Eskape. Pro Renatu, která očekávala vítězství, to bylo ale velké zklamání. Stejně jako pro jejího osobního trenéra Dana Pechánka.


„Byl jsem nervózní za ni,“ přiznal Renatin přítel a milionář Tony Jalovec. Ten celou show bedlivě natáčel na kameru. „Jsem na ni moc pyšný a leckterá osmnáctka by jí tu figuru mohla závidět. Na 32 let je to pořád kus!“ chlubí se svou partnerkou Tony, který si postěžoval, že živit Renatu v jejím tréninkovém programu není zrovna levná záležitost. „Mám pocit, že je levnější jí šatit, než živit,“ směje se Tony.

I přes osobní prohru Renata na sport rozhodně nezanevře. „Teď jsem si udělala trenérskej kurz, takže se chci určitě zaměřit na trénování lidí. Mám už i první klientku, se kterou chodím cvičit. Snažím se lidem radit, co se týče stravy...“ dodává Renata, která po skončení soutěže v bodyfitness plánuje mimo jiné zapracovat na prvním potomkovi.

Foto: Atlas.cz
Autor: Kristýna Novotná